Aralık Ayı Tatil Önerileri: Aralık Ayında Gezilecek, Gidilebilecek Yerler!

Türkiye 4 mevsim cenneti sunan özel gezi noktaları ile tatilcilerin gözdesi olmaya devam ediyor.

Aralık Ayı Tatil Önerileri: Aralık Ayında Gezilecek, Gidilebilecek Yerler!

Türkiye 4 mevsim cenneti sunan özel gezi noktaları ile tatilcilerin gözdesi olmaya devam ediyor. Bu sene koronavirüs tedbir kararları kapsamında tatilcilerin tercihleri daha izole tatil merkezleri olurken Aralık ayında gidilebilecek yerler listesinin bir numarası hiç tartışmasız Doğu Ekspresi ile Kar Turu olarak listede bir numarada yer alıyor. İşte Aralık ayı için tatil önerileri arayan kişilere Aralık ayında gezilecek yerler listesi..

Kış mevsiminin en güzel manzaralarına şahitlik etmek isteyenler için Aralık ayı gezi rehberi yayımlandı. Korona Virüs salgını nedeni ile bu sene insanlar tatil için daha izole yerler aramaya devam ediyor. Bu nedenle bu sene bungalov evler daha popüler olurken Aralık ayının vazgeçilmezi olan Doğu Ekspresi ile Kars Turu da favoriler arasında yer aldı. ARALIK AYININ VAZGEÇİLMEZİ: DOĞU EKSPRESİ İLE KARS TURU! Kış mevsiminde bir başka güzel olan Doğu Ekspresi güzergahı üzerinde yer alan gezilecek yerler Aralık ayında gidilebilecek yerler için öneriler arayan kişilerin listesinde ilk sırada yer alıyor. Son dönemde artan talep üzerine turistik doğu ekspresi tren biletleri de satışa sunulurken bilet bulmakta zorlanan kişiler için doğu ekspresi turları da satışa sunuluyor. Tur üzerinden bilet alan kişiler rezervasyon yaptırdıkları için tur sayesinde bilet arama derdinden de kurtulmuş oluyor. Tren vagonun içerisinde arkadaşlarınız ile sıcacık bir ortamda çaylarınızı yudumlayıp unutulmaz bir sohbet deneyimi yaşarken dışarıda yağan karı izleyerek unutulmaz bir yolculuk yaşayabilirsiniz. 

Ankara'dan yola çıkan Doğu Ekspresi sırası ile Kırıkkale, Kayseri, Sivas, Erzincan, Erzurum illerine uğradıktan sonra son durağı olan Kars'a ulaşıyor. Ortalam sefer süresi 24,5 saat olan bu hat son dönemde turistik gezilerin vazgeçilmez adresi olurken özellikle de Aralık ayında gezilecek yerler arayan kişilere hitap ediyor. 

EN GÖRKEMLİ KIŞ MANZALARI İÇİN BOLU ABANT GÖLÜ VE BUNGALOV EVLERHer mevsim ayrı bir güzelliğe sahip olan Bolu Abant Gölü ve Yedi Göller kış mevsiminde de eşsiz güzellikleri ile tatilcilerin gözdesi oluyor. Özellikle de bu bölgede yer alan bungalov evler kış mevsiminde şömine keyfi yaşamak isteyen kişilere büyük bir huzur sunuyor. Dışarıda lapa lapa kar yağarken şömine başında ya da kuzineli sobalı odalarda unutulmaz bir tatil vadeden bungalov evler aynı zamanda izole bir tatil yaşamak isteyen kişilere de korona virüs tedbirleri ile diledikleri gibi bir tatil yaşamalarını sağlıyor. 

AYDER YAYLASI KIŞ MEVSİMİNDE BİR BAŞKA GÜZEL! Yemyeşil dokusu ve muhteşem doğası ile sadece Türkiye'nin değil dünyanın göz bebeği olan Ayder Yaylası kış mevsiminde de bambaşka bir güzellik sunuyor. Bungalov evlerde herkesten uzak, korona virüs salgını nedeniyle izole bir tatil yapmak isteyenlere hitap eden Ayder Yaylası kış sporları için de her geçen gün biraz daha fazla tercih ediliyor. Emlak365.com


Yorumlar (0)