Ekim Ayında Nerede Tatil Yapılır? Ekim Ayı Sıcak Tatil Fırsatları Önerisi! Ekim'de Tatile Nereye Gidilir?

Ekim Ayında Nerede Tatil Yapılır? Ekim Ayı Sıcak Tatil Fırsatları Önerisi! Ekim'de Tatile Nereye Gidilir?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eylül ayının sonlarına doğru yaklaşılırken pandemi nedeni ile halen tatile çıkamayanlar için Ekim ayı tatil fırsatları açıklandı. Ekim ayında sıcak tatil yerleri arayanlar için ve henüz tatil planı yapmayan kişiler için yeni Ekim ayı tatil önerisi listesi haberimizde… Ekimde tatile nereye gidilir, Ekimde tatile gidilir mi, Ekim'de tatile nereye gitmeli?

Henüz tatile gidemeyen kişiler için Ekim ayı tatil önerileri yayımlandı. Ekim ayında tatile gitmek isteyenler için değerlendirebilecekleri birbirinden güzel 5 tatil yeri rotası! 

İSTANBUL / ŞİLE

İstanbul’da deniz özlemi yaşayan kişiler için en yakın çözüm önerisi olarak öne çıkan Şile Ekim ayında tatil yapmak isteyen kişiler için de tercih sebebi oluyor. Sahip olduğu görkemli kayalıkları, Ceneviz kalaleri ve birbirinden gizemli mağaraları ile hem deniz hem de doğa özlemi çekenlere hitap eden Şile ekonomik tatil yapmak isteyen kişilere de hitp ediyor. 

Şile Feneri gelenlerin mutlaka önünde resim çekildiği yerler arasında yer alırken trekking tutkunları da düzenlenen doğa turlarına katılabiliyor. 

GÖKÇEADA / ÇANAKKALE 

Doğallığını hiç bir zaman kaybetmeyen, giden herkesin asla unutumayacağı anılarla döndüğü Gökçeada her mevsim tatil rotasında yer alabilecek ender yerler arasında bulunuyor. 

Kekik kokularını Ekim ayı rüzgarları ile burnunuza taşıyacak olan tertemiz havası, korana virüsten uzak, sessiz sakin bir tatil mekanı önerisi arayanlara hitap ediyor. Özelilkle de Kaleköy tepesinden çekeceğiniz günbatımı resimleri her zaman albümünüzün ilk sırasında yer alacak resimler arasına girerken bölge kafa dinlemek için tatil önerisi arayan kişilere hitap ediyor. 

YEDİGÖLLER / BOLU 

Daha önce bir başka mevsimde gittiyseniz dahi Ekim ayında mutlaka gitmeniz gereken tatil yerleri arasında mutlaka ki Yedigöller bölgesine yer vermeniz gerekiyor. Sık ormanlarla kaplı 7 gölü ziyaretinizde ağaçların farklı tonları başınızı döndürecek, doğanın size sunduğu görsel şölende mutluluk sarhoşu olacaksınız. 

İZMİR – ŞİRİNCE 

Ege Bölgesi’nin Ekim ayında da son derece iyi bir havaya sahip olması Şirince’nin de bu listeye girmesini sağlıyor. Ekim ayında kalabalıktan daha uzak ve sakin bir ortam sunan Şirince Sonbahar mevsiminin tüm güzelliğini doğal bir ortamda iliklerinize kadar hissetmenizi sağlıyor. 

DATÇA – MUĞLA 

Ayağınızı basar basmaz burada yaşayan insanları ölesiye kıskanacağınız, buraya taşınmak ve yerleşmek için türlü planlar içerisine girişeceğiniz Datça Ekim ayında da sıcak havası ile masmavi deniz ve yemyeşil ormanları ile tatilcilere hitap ediyor. Tatilcilerin Kasım ayına kadar denize girebildikleri bu yer bu nedenle Ekim’de denize girilebilek tatil yerleri arayan kişilere hitap ediyor. 

Emlak365.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir