İstanbul Kahvaltı Yerleri İçin Öneri: Şile En İyi 10 Kahvaltı Mekanı

İstanbul kahvaltı yerleri ararken ,bambaşka bir havası için tercihiniz Şile mi? Öyleyse mutlaka Şile en iyi 10 kahvaltı mekanı arasındaki yerlere göz atın. Kahvaltı mekanı seçerken tercihiniz hem manzara hem de eşsiz bir lezzetse bu örnekler tam da size göre. Şile en iyi 10 kahvaltı mekanı ile özel bir gün sizleri bekliyor. Günün en güzel öğünü için önerilerimiz aşağıdaki gibidir.

İstanbul Kahvaltı Yerleri İçin Öneri: Şile En İyi 10 Kahvaltı Mekanı
İstanbul’un bambaşka bir havası için tercihiniz Şile mi? Öyleyse mutlaka Şile en iyi 10 kahvaltı mekanı arasındaki yerlere göz atın.

Kahvaltı mekanı seçerken tercihiniz hem manzara hem de eşsiz bir lezzetse bu örnekler tam da size göre. Şile en iyi 10 kahvaltı mekanı ile özel bir gün sizleri bekliyor. Günün en güzel öğünü için önerilerimiz aşağıdaki gibidir.

  • Massa Şile – Ayazma Plajı


Ayazma plajının köşesinde yer alan bu kahvaltı mekanı hemen dikkat çekiyor. Deniz ile iç içe olduğundan aslında sizin için de harika bir seçim olacak. Lezzetli kahvaltısı ile çok sayıda kişiyi memnun ediyor.

  • İyot Restoran Şile


Balık restoranı olan bu mekan, elbette sabahları da müşterilerine eşsiz lezzetler sunmaya devam ediyor. Sahanda yumurtası ve ince belli bardakta çayı ile tat damağınızda kalıyor.

  • Saklıgöl Karamandere Tesisleri


İstanbul’a hem yakın ama hissettikleriniz çok uzak… Tam bir doğa manzarası ve gölü ile adeta Karadeniz’i yaşatıyor. Saklıgöl tabelalarını takip ederek Karamandere Köyü’ne geldikten sonra tesisi göreceksiniz.

  • Lotus Restoran Home


Hem konaklama hem de yemek yeme alanı olarak dekore edilmiştir. Denize sıfır konumu vardır ve son derece harika bir doğa ortamı vardır. Şile’de kahvaltı mekanları arasında yer alan bu mekan aynı zamanda uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor.

  • Fusha Restoran


Kişi başı 60 TL gibi bir ödeme ile eşsiz bir manzarada kahvaltı etmek isterseniz, Fusha restoran; farklı peynir çeşitleri, meyve ve cevizler ile lezzetli bir kahvaltı sunuyor. Çayın tadı hiçbir yerde bu kadar güzel olmamıştı. Masmavi manzarada güzel bir kahvaltı sizleri bekliyor.  • Kocakuş Kahvaltı Dünyası ve Mesire Alanı


Ördekler ve kazlar eşliğinde doğal bir kahvaltı sunuluyor. Yeşillikler arasında, çiçekler arasında bir kahvaltı yapabilirsiniz. 7 çeşit peynir, sigara böreği, yumurta, tereyağı, zeytin, patates kızartması, bal – kaymak, reçel çeşitleri ve çok daha fazlası ile kahvaltı edebilirsiniz. İstanbul Şile’de kahvaltı nerede yapılır sorusunun yanıtı size detaylı şekilde verilmiştir.

  • Dubara Kafe Pub


Biraz daha modern bir alanda, gençlere hitap eden bir yerde kahvaltı etmek istiyorum diyenler için Dubara kafedir. Hem lezzeti hem de ortamın enerjisi ile keyif dolu zaman geçireceksiniz. Kafede kahvaltı etmek ya da brunch için de tercih etmek mümkün. Lezzetli ve uygun fiyatlı bir öneridir.

  • Ağva Kahvaltı


Yeşillikler arasında kahvaltı, aynı zamanda Ağva Kahvaltı ile sizinle. Servisler talep ettiğiniz gibi içerde ya da açık mekanda olabilir. Kahvaltının en güzel yanı manzara olacak. Çoğu zaman sakin bir mekan olduğundan biraz daha kafa dinlemek isteyenler için tercih edilebilir. En iyi fiyatlı kahvaltı seçenekleri için Ağva kahvaltı önerilenler arasında.

  • Çam Altı Saklı Bahçe Serpme Kahvaltı


Kahvaltı etmenin en güzel yanı serpme kahvaltı. Hem çok sayıda çeşit hem de herkesin zevkine hitap eden bir kahvaltı olacaktır. Siz de serpme kahvaltı tercihi için Çam altını tercih edebilirsiniz. Hem keyifli hem de lezzetli bir kahvaltı olacak.

  • Evin Ana Kahvaltı


En son örneğimiz ise doğal bir kahvaltının sırrını size verecek olan Evin Ana kahvaltıdır. Keyifli bir kahvaltı için tercihiniz kaymak, bal, börek, gözleme seçenekleri ile siz de kahvaltınızı yapabilirsiniz. Doğal bir kahvaltının temiz bir ortamda sizlere sunulması için İstanbul kahvaltı yerleri arasından hemen seçebilirsiniz. Şile’de tercih edilebilecekler arasında yer alıyor.

Emlak365.com
Yorumlar (0)