GSB 4346 İşçi Alımı Kura Çekimi Yapıldı Mı? GSB Kura Sonuçları Sorgulama Ekranı!

Gençlik ve Spor Bakanlığı sürekli işçi alımı kura sonuçları açıklandı mı? GSB 4346 işçi alımı kuraları çekildi mi? GSB kura sonuçları nasıl öğrenilir? 

Gündem 15.09.2021 - 15:22 15.09.2021 - 15:25 Engin Uzunoğlu

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından bir süre önce açıklama yapılarak sürekli işçi alımına ilişkin müjde verilmiştir. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun verdiği müjde kapsamında 4346 işçi alımının yapılacağı ilan edilmişti. Bu işçi alımlarına yönelik başvuru süreçleri haklkındaki detaylı bilgiler de kamuoyuna GSB tarafından duyurulmuştu.

GSB 4346 sürekli işçi alımı kapsamında İŞKUR üzerinden başvurular kabul edilmişti. Bu başvuru işlemleri ise 27 Ağustos 2021 tarihinde mesai saatinin dolması ile tamamlanmıştı. Şimdi ise başvuru yapan adaylar GSB sürekli işçi alımı kura sonuçlarını merak ediyorlar. GSB sürekli işçi alımı kuraları çekildi mi?

GSB İŞÇİ ALIMI KURALARI ÇEKİLDİ Mİ?

İş arayan ve işsizlik sorunlarına çözüm bulmak isteyen vatandaşlar GSB işçi alımı başvurularının nihayetlenmesini bekliyorlar. Bu kapsamda yapılacak olan 4346 sürekli işçi alımının işe alım süreçlerinin tamamlanması bekleniyor. Bunun için de GSB işçi alımı kuralarının çekilmesi gerekiyor. 

Gençlik ve Spor Bakanlığı sürekli işçi alımı kura çekimlerinin 15 Eylül 2021 tarihinde yapılacağını açıklamıştı. Bugün bu işçi alımları için noter huzurunda kura çekimi gerçekleştirildi. İşe yerleştirilen adaylar bu kura çekiminin ardından artık kesinleşmiş oldu.

GSB KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Gençlik ve Spor Bakanlığı kura çekimi sonuçları ile alakalı olarak da yoğun bir araştırma yapılıyor. GSB kura çekimi sonuçları açıklandı mı? GSB kura sonuç sorgulama ekranı belli oldu mu? Gençlik ve Spor Bakanlığı 4346 sürekli işçi alımı kura çekimi yapıldı. Ancak şu dakikaya kadar kura sonuçları açıklanmadı. 

GSB KURA SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI

GSB sürekli işçi alımı kura çekimi yapıldı ama sonuçlar henüz açıklanmadı. Bu sonuçların açıklanması için iki kurumun açıklamaları takip ediliyor. Sonuçları hem Gençlik ve Spor Bakanlığı hem de İŞKUR açıklayacak. Sorgulama ekranları hakkındaki bilgiler yine bu kurumlar tarafından verilecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@