Guggenheim Partners'in Danışmanı Açıkladı: Bitcoin 8 Bin Dolara İnebilir! BTC, ETH ve Altcoinlerde Son Durum!

Guggenheim Partners’den Scott Minerd, Bitcoin hakkında çarpıcı tahminlerde bulundu. Kripto para yatırımı yapmak isteyenler iki kere düşünsün! İşte kripto hakkında son tahminler…

Finans 24.05.2022 - 13:27 24.05.2022 - 13:32

Guggenheim Partners’ın küresel baş yatırım sorumlusu Scott Minerd, kripto para piyasasının lideri Bitcoin (BTC) hakkında yaptığı son değerlendirmesi ile dikkat çekti. Bitcoin’in 30 bn dolar seviyesinin altına sarkması halinde potansiyel olarak daha da düşebileceği yorumunu yaptı. 2022 yılının başından itibaren piyasalarda görülen negatif hareketler sonucu kripto para yatırımcıları da düşüşün daha ne kadar devam edeceğini araştırmaya başlandı.

Bitcoin (BTC) Kritik Seviyelerde Seyretmeye Devam Ediyor!

Bitcoin Terra krizi sonrasında yaşadığı sert düşüş ile kritik seviyelerde seyretmeye devam ediyor. Yaşanan bu negatif duruma ilişkin kritik değerlendirmelerde bulunan Scott Minerd, Bitcoin’in 30 bin doların altına düşmesi halinde düşüşün devam edebileceğini aktardı. Bu düşüş ile nihai dip seviyesinin ise 8 bin dolar olduğuna inandığını söyledi.

FED’in enflasyonu kontrol altına almak için ekonomi üzerinde uyguladığı kısıtlayıcı önlemlerin görülmesiyle çok daha aşağı seviyeler için yer olduğuna dikkat çekti. Teknik durumun diğer kriptolarda daha olumlu olduğuna işaret eden Scott Minerd, bu durumun Bitcoin için geçerli olabileceğinin altını çizdi.

Bitcoin (BTC) Kaç Dolar?

bitcoin-kritik-seviyelerde-seyrediyor-unlu-analist-duyurdu-bitcoin-ve-altinda-korkutan-seviyeler-gorulebilir

24 Mayıs Salı gününde Bitcoin yeniden 30 bin doların altında görülüyor. Günün ilk yarısında Bitcoin 29 bin 293 dolar seviyesi ile haftanın ikinci işlem gününde hareketine devam ediyor. Bitcoin’de bir süre daha düşüş yaşanması bekleniyor.

Ethereum (ETH) Kaç Dolar?

Piyasa değeri ile ikinci sırada yer alan Ethereum, yeniden 2 bin doların altına indi. Bitcoin ile benzer hareket gösteren Ethereum, 24 Mayıs itibariyle 1.969 dolar seviyelerinden işlem göremeye devam ediyor.

Altcoinlerde Son Durum Ne?

Popüler diğer altcoinlerden olan Ripple (XRP) 0,40 cente kadar gerilemiş durumda. Elon Musk’un da favorisi Dogecoin (DOGE) ise 0,084 dolar seviyesi ile aşağı yönlü hareketine devam ediyor. SHIB ise 0,000012 USD seviyesine kadar geriledi.

Emlak365 hiçbir yatırım tavsiyesi vermez. Haber kaynakları uzman yorumları ve piyasa verileridir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@