Gülse Birsel'in 3+1 Evine Gelen Elektrik Faturası Dudak Uçuklattı: Kira Tadında!

Ekranların sevilen yüzü ve fenomen dizilerin senaristi Gülse Birsel evinin faturasını paylaştı. Elektrik faturası oldukça yüksek gelen Birsel rakama tepki gösterdi.

Emlak Magazin 21.01.2022 - 21:40 21.01.2022 - 21:42 Gülcan Özer

Yılbaşı gecesi gelen zamların ardından kesilmeye başlayan zamlı elektrik faturaları vatandaşların cebini yakmaya devam ederken ünlü isimlerde faturalarını paylaşarak tepkilerini dile getirmeye başlamıştı. Demet Akalın son yaptığı paylaşımda benzin zamlarını eleştirirken Gülse Birsel ise yapmış olduğu paylaşımında yüksek gelen elektrik faturasına isyan etti. 

Evinin 3+1 olduğunu belirten ünlü senarist Gülse Birsel paylaştığı elektrik faturası ile dudak uçuklattı. 2022 senesine zamlarla giriş yapan Türkiye elektrik ve doğalgaz faturaları için yapılan zamlarla şok yaşamış, elektrik faturasında başlatılan kademeli tüketim ile zamlar daha fazla elektrik kullanan kişiler için daha da katlanmıştı. 

GÜLSE BİRSEL'İN ELEKTRİK FATURASI OLAY OLDU! 

Sosyal medyada son derece geniş bir takipçi kitlesi olan Gülse Birsel paylaşmış olduğu faturası ile bir anda gündem yarattı. İnstagram hesabından hikaye paylaşan Gülse Birsel "Bende kira tadında elektrik faturamı arz edeyim. 3+1 düz daire ha burası" açıklamasında bulunarak gelen son elektrik faturasını açıkladı. 

gülse birsel elektrik faturası instagram

Gülse Birsel'in paylaşmış olduğu görselde elektrik faturası tutarı 2 bin 550 TL olarak yer aldı. Senarist ve oyuncu Gülse Birsel gelen faturası ile büyük bir şok yaşatırken sosyal medya hesapları üzerinden faturalar halen en çok konuşulan gündem maddeleri arasında ilk sıralarda yer almaya devam ediyor. Pek çok kişi faturasının bu ay 2 - 3 katı geldiğini belirtirken ekonomistler gelen zamlara ek olarak havaların soğuması ile insanların tüketimlerinin de artması ile faturaların katlandığını belirtiyorlar. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@