Gümüşhane Merkez Arzularkabaköy TOKİ kura sonuçları ve isim listesi!

TOKİ Gümüşhane Arzularkabaköy kura çekimi gerçekleştirildi. Kura sonuçları ve isim listesi bilgilerini öğrenmek için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Toki 16.05.2022 - 12:08 16.05.2022 - 12:08 Büşra Uluşen

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Türkiye'deki tüm vatandaşların ev sahibi olabilmesi için hem kuralı satış hem de talep projeleri üretiyor. İdare tarafından Gümüşhane Arzularkabaköy Belediye Projesi kapsamındaki konutlar için konut belirleme kurası gerçekleştiriliyor.

TOKİ Gümüşhane Merkez Arzularkabaköy kura sonuçları açıklandı mı?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Gümüşhane Arzularkabaköy Belediyesi işbirliği ile oluşturulan Merkez Arzularkabaköy projesi kapsamındaki konutlar için konut belirleme kurası çekilecek. 

TOKİ Bilkent Plaza'da yapılacak kura çekim törenine izleyici kabul edilmeyecek olup, noter huzurunda yapılan kura çekimi canlı yayın ile TOKİ'!nin sosyal medya hesapları ( Facebook, YouTube, Twitter ve Instagram) üzerinden yayınlanacak. 

TOKİ Gümüşhane Merkez Arzularkabaköy isim listesi 2022

TOKİ tarafından Gümüşhane Merkez Arzularkabaköy'de inşa edilen konut projesi için başvurular daha önce toplanmıştı. Aylık bin 618 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olmak isteyen birçok kişi, konutlarının belirlenmesi için nefeslerini tuttu. İlk kez ev sahibi olma imkanı yakalayanlar, evlerinin blok, kat ve daire gibi bilgilerini bu kura çekimi sayesinde öğrenebilecekler. 

TOKİ kura sonuçları ve isim listesi, kura çekimi sona erdikten sonra TOKİ GOV TR üzerinden yayımlanıyor. Sonuçları öğrenmek isteyen kişiler listeyi takip edebilir ya da başvuru sahibinin TC kimlik numarasını girerek evlerinin blok, kat ve daire bilgilerine ulaşabilirler. 

TOKİ Gümüşhane Merkez Arzularkabaköy konut projesinin kura sonuçları ve isim listesi ilan edildiğinde haberimize ekleyeceğiz. 

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@