Günde 12 TL Ödemeyi Kabul Eden Herkese Halkbank'tan Hemen 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriliyor!

Nakit akışlarında sorun yaşayan vatandaşlar bankalardan ihtiyaç kredisi kullanarak ekonomik sorunlarına çare üretiyorlar. Halkbank günde 12 TL taksitle müşterilere 10 Bin TL ihtiyaç kredisi veriyor.

Günde 12 TL Ödemeyi Kabul Eden Herkese Halkbank'tan Hemen 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriliyor!

Türkiye'de nakit sorunları yaşayan vatandaşların bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak için araştırmaları devam ediyor. Kendilerine en uygun maliyetle ihtiyaç kredisi veren bankaları öğrenmek isteyen vatandaşlar son günlerde Halkbank'ı daha fazla tercih etmeye başladılar. Halkbank tarafından müşterilere uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi verilmeye başlandı. Bunu değerlendiren vatandaşlar bütçlerini düzeltebilecek imkana da kavuşuyorlar.

HALKBANK'TAN UYGUN MALİYETLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Halkbank tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre müşteriler oldukça uygun imkanlarla nakit desteği alabiliyorlar. Son günlerde yükselen ihtiyaç kredisi faizlerine karşı Halkbank ihtiyaç kredisi faizinde herhangi bir değişikliğe gitmedi. Aylık yüzde 1,63 faizle müşterilerine ihtiyaç kredisi veren Halkbank bu kredinin geri ödenmesinde de müşterilere geniş çaplı olanaklar tanıyabiliyor.

Halkbank'ın yaptığı kredi bilgilendirmesine göre müşterilere oldukça cazip ödeme imkanları tanınıyor. Buna göre müşteriler ihtiyaç kredisi geri ödemelerini aylık eşit taksitli şekilde planlayabildikleri gibi 3 ayda bir eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli ve esnek ödemeli şekilde de planlayabiliyorlar. Ancak en çok tercih edilen kredi geri ödeme planlaması aylık eşit taksitli oluyor. Müşteriler en çok bu ödeme planını kullanıyorlar.

HALKBANK'TAN GÜNDE 12 TL TAKSİTLE 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ

Halkbankl tarafından müşterilere ihtiyaç kredisi verildiğinde uygulanan maliyetler de açıklandı. Buna göre müşteriler aylık yüzde 1,63 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç krtedisi başvurusu yaparak kredileri onaylanan müşterilerin aylık ödemeleri gereken taksit tutarı 389 TL olduğu belirtildi. Bu ihtiyaç kredisinde günlük taksit hesaplaması yapıldığında müşterilerin günde 12 TL'lik ödeme yaparak 10 Bin TL ihtiyaç kredisi çekebildikleri bildirildi. Günde 12 TL gibi oldukça makul bir taksitle 10 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken Halkbank müşterilerinin karşılaştıkları toplam kredi maliyeti ise 14.024 TL olarak açıklandı.

halkbank 10 bin tl ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler başvuru işlemlerini nasıl yapabileceklerini merak ediyorlar. Bu konuda Halkbank geniş bir imkanı müşterilerin hizmetine sunuyor. İhtiyaç kredisi başvuruları banka şubeleri, mobil şube ve internet şubesi gibi kanallar üzerinden yapılabiliyor.

SONRAKİ HABER