Günde 15 TL Taksit Ödeyerek İş Bankası'ndan Ne Kadar İhtiyaç Kredisi Çekilir?

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler kendilerine bankaların sağlıkları imkanları araştırıyorlar. Peki İş Bankası günde 15 TL taksitle ne kadar ihtiyaç kredisi veriyor? 

Finans 20.10.2021 - 21:35 20.10.2021 - 21:41 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ekonomi alanında yaşanan gelişmeler vatandaşların başını döndürmeye devam ediyor. Ücretli çalışan milyonlarca dar ve orta gelirli vatandaşın bütçelerinde yüksek enflasyondan dolayı açıklar oluşmaya başladı. Geçimlerini sağlamakta güçlük çeken vatandaşlar borçları ödeyemez ve bütçelerini çeviremez hale geldiler. Böyle bir durumda da bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları önem kazandı.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

İş Bankası Türkiye'nin köklü bankalarından birisi olarak müşterilerinin finansal problemlerine yönelik geliştirdiği çözümlerle tanınıyor. Bu doğrultuda müşterilerin taleplerini değerlendiren İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası ile büyük ses getirdi. İş Bankası uygun maliyet ve kolay ödeme seçenekleri eşliğinde müşterilerine nakit desteği veriyor. 

3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİNDE 90 GÜN ÖDEME YAPILMIYOR

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere sağlanan imkanlardan birisi de 3 ay ödemesiz dönem fırsatı oldu. İhtiyaç kredisi çeken müteriler kredi vadesinin ilk 3 ayında herhangi bir geri ödeme gerçekleştirmiyorlar. 90 gün boyunca ödeme yapmayan müşteriler ardından ödemelere başlıyorlar. Ancak bu ödemesiz dönem toplam kredi vadesinden düşürülerek kalan vadelere toplam borç bölünüyor.

BANKAMATİKLERDEN YAPILAN KREDİ BAŞVURULARINDA 3 AY ERTELEME İMKANI YOK

3 ay kredi geri ödeme imkanının kullanılabilmesi için ihtiyaç kredisi başvurularının İşCep veya İnternet Şubesi'nden yapılabilmesi gerekiyor. Bankamatikler üzerinden yapılan kredi başvurularında müşterilere 3 ay ödemesiz dönem imkanı verilmiyor. Belirtilen şekilde kredi başvurusu yapan müşteriler ise ihtiyaç kredisi kullanıp 3 ay herhangi bir ödeme yapmayabiliyorlar.

ESNEK ÖDEME PLANLARI İLE KREDİ GERİ ÖDEMELERİ YAPILABİLİYOR

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere esnek kredi ödeme planları da sunuluyor. Bu esnek ödeme imkanlarını değerlendiren müşteriler tüm nakit gereksinimlerini karşılayıp borçlarını ödeyebiliyorlar. Bu da bütçelerinde bir denge imkanı oluşmasını ve borç ödeme kabiliyetlerinin yeniden ortaya çıkmasını sağlayabiliyor. 

GÜNLÜK 15 TL TAKSİTLE İŞ BANKASI'NDAN NE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKİLİR?

günde 15 tl taksitle iş bankası ihtiyaç kredisi hesaplama

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,60 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli ihtiyaç kredilerinde günde 15 TL taksit ödemesi yapmak isteyen yani ayda 450 TL kredi taksiti ödemeyi kabul edenler 11.618 TL ihtiyaç kredisini İş Bankası'ndan çekebiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@