Günde 20 TL'ye 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi 3 Ay Erteleme Fırsatıyla QNB Finansbank'ta

İhtiyaç kredisi kullanarak bütçelerindeki sorunları çözmek isteyenlere QNB Finansbank tarafından hem düşük faiz ham de 3 ay taksit erteleme imkanı veriliyor.

Finans 18.02.2022 - 02:27 18.02.2022 - 02:27 Engin Uzunoğlu

Nakit sorunu yaşayan vatandaşların sayısında her geçen gün bir artış kaydedilmeye devam ediliyor. Ülkedeki ekonomik tablonun pandemi etkisiyle meydana gelen küresel zayıflamanın etkisiyle bozulmasıyla vatandaşlar zor bir süreçten geçiyorlar. Çok sayıda vatandaş mevcut gelirleri ile giderlerini karşılama konusunda sıkıntı yaşamaya başladı. Bu ağır finansal krizden çıkmanın geçici yolu ise bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak oluyor. İnsanlar bankalardan ihtiyaç kredisi çekerek kendilerine ekonomik olarak bir rahatlama sağlayabiliyorlar.

EN ÇOK KONUŞULAN KREDİ KAMPANYASI QNB FİNANSBANK'TA

Türkiye'de her banka tarafından vatandaşlara ihtiyaç kredisi imkanı veriliyor. Ancak bu kredi kampanyalarında talep edilen maliyetler vatandaşların pek da faydasına olmuyor. Ekonomik olarak zorluk yaşarken bir de bankalara yüksek maliyetle borçlanmak istemeyenler bu konuda daha makul olan bankalarla çalışmak istiyorlar. Bu bankaların başında da QNB Finansbank geliyor. QNB Finansbank uzun yıllar boyunca en düşük faizle ihtiyaç kredisi veren banka olmuştu. Şu anda da düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. 

QNB Finansbank müşterileri ihtiyaç kredisi kullanmaları halinde çok sayıda imkandan da faydalanabilecek pozisyonda kendilerini buluyorlar. Bunlardan birisi de ihtiyaç kredisi kullanıp ilk 3 ay boyunca kredi taksitlerini erteleme fırsatı oluyor. Bu şekilde ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bir anda kendilerini ödeme süreci içerisinde bulmuyorlar. İhtiyaç kredisi çekip ekonomilerini rahatlatan QNB Finansbank müşteriler ödemesiz geçen 3 aylık süreçte bütçelerini kredi taksitlerini ödeyebilecek bir yapıya ulaştırabiliyorlar.

GÜNDE 20 TL TAKSİTLE 15 BN TL İHTİYAÇ KREDİSİ

qnb finansbank ihtiyaç kredisi hesaplama 15 bin tl

QNB Finansbank'ın ihtiyaç kredisi imkanından yararlanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,89 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 15 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler QNB Finansbank'a kredi vadesi devam ettikçe her ay 614 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. Günlük hesaplama yapılınca da bu şartlarda kullanılan ihtiyaç kredisinin günlük taksit tutarı 20 TL'ye karşılık geliyor. Bu maliyetlerde çekilen bir ihtiyaç kredisi için QNB Finansbank müşterilere toplamda 22.108 TL'Lik bir maliyet çıkarıyor. Bu maliyet şu anda çok sayıda bankanın ihtiyaç kredisi maliyetinin oldukça altında kalıyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@