Günde 27 TL Ödemeli 20.000 TL Anadolubank İhtiyaç Kredisi İle İhtiyaçlarınızı Rahatça Karşılayın

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak Anadolu Bank yeni ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Sonbahar kredisi ile ihtiyaçlarınızı hemen karşılayın, zorlanmadan ödeyin!

Finans 28.10.2021 - 21:03 28.10.2021 - 21:03 Gülcan Özer

Anadolubank, yüz güldüren ihtiyaç kredileri ile müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Günde 27 TL’den başlayan fiyatlarla taksitlerinizi rahat rahat ödeyebileceğiniz 20.000 TL ihtiyaç kredisi ile nakit derdi yaşamaya son verin. Siz de kredinizi Anadolubank’ tan çekin, uygun faiz oranları sayesinde kredi maliyetinizi olabildiğince düşürün.

Kişiye Özel Ödeme Planları Anadolubank’ ta Sizleri Bekliyor

Anadolubank ihtiyaç kredisi ile kendinize özel bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Aylık ödeyebileceğiniz tutara göre kredi tutarını ve vadesini kendiniz belirleyebilir, başvurunuzu da bu minvalde gerçekleştirebilirsiniz. Kredi talebinizin Anadolubank tarafından uygun görülebilmesi için belirli şartları sağlamanız gerekiyor. Kredi puanınız ne kadar yüksekse, talebinizin olumlu sonuçlanma ihtimâli de o derece yüksek olacak.

Benzer şekilde aylık gelirinizin kredi taksitleri için yeterli olması da şart. Banka, gerekli gördüğü durumlarda ek teminat ya da kefil talebinde bulunabiliyor. 36 ay vadeye denk gelen 20.000 TL tüketici kredisinde aylık ödemeleriniz 834,38 TL olarak belirlenirken Anadolubank’ a toplamda yapacağınız ödeme 30,037.68 TL’yi bulabiliyor. Diğer vade seçeneklerinde 20.000 TL ihtiyaç kredisi için ne kadar taksit ve ne kadar faiz ödeyeceğinizi merak ediyorsanız alt kısma eklediğimiz tabloya bakarak en çok tercih edilen vadelere göre ödeme planlarına göz atabilirsiniz.

anadolu bank ihtiyaç kredisi

*Banka, kredi faizi dışında %0,5 oranında dosya tahsis ücreti tahsil etmekte ve bu ücreti hesaba geçen kredi tutarından kesebilmekte. BSMV ve KKDF tutarları ilgili taksit ödemelerinin içerisinde yer almaktadır. Ayrıca kredi müşterisine hayat sigortası yapılması da mümkündür. Anadolubank, ihtiyaç kredisi oranlarını ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@