Günde 38 TL Ödeyeceğiniz 30.000 TL İhtiyaç Kredinizi QNB Finansbank'tan Şimdi Alın, Ödemelere 2022 Yılında Başlayın!

Finans 15.12.2021 - 15:57 15.12.2021 - 15:57 Gülcan Özer

Mevcut durumda piyasadaki en iyi tüketici kredisi oranlarından birine sahip olan QNB Finansbank, yeni yıl hazırlığında da yanınızda. Kredinizi şimdi çekip ödemelerinize 2022 yılında başlayabileceğiniz bu kredi ile ilgili tüm detaylarla karşınızdayız. 2022 yılı için geri sayıma geçtiğimiz şu günlerde ihtiyaçlar giderek artmaya başladı.

Neredeyse her ürün ve hizmetin fiyatında yaşanan artış, alım gücünün iyiden iyiye zayıflamasına neden oldu. Birçok kişi ihtiyaçlarını karşılamak için bankaların tüketici kredilerine sarılırken bankaların gerekli faiz indirimini henüz yapmaması, birçok kişiyi iyice zor durumda bıraktı. Ne var ki QNB Finansbank, diğer bankalara göre daha uygun faiz oranları ile ön plana çıktı ve vatandaşların içine su serpti.

3 Yıl Vadeli Kredinizi Şimdi Alın, Ödemelere 2022 Yılında Başlayın

QNB Finansbank, 3 ay ertelemeli kredi hizmeti sayesinde bireylerin ekonomik darboğazdan çıkış bileti olarak lanse ediliyor. Bu aralar nakit sıkışıklığınız varsa ve kredi çekseniz bile birkaç ay sıkıntı çekeceğinizi düşünüyorsanız 3 ay erteleme hakkından mutlaka yararlanın. Böylece kredinizi şimdi çekip ihtiyaçlarınızı hemen karşılarken kredi ödemelerinizi 3 ay sonra yapmaya başlayabilirsiniz.

Finansbank’tan 3 yıl vadeli 30.000 TL tüketici kredisi çekmeniz halinde aylık ödemeniz 1.148 TL, toplam geri ödemeniz ise 41.344 TL olacak. Bu kredide uygulanan faiz oranı ise aylık %1,54 seviyesinde. Kredinizi daha kısa vadede çekme taraftarıysanız 24 ay vade seçeneği sayesinde kredi maliyetini daha da aşağılara çekebilirsiniz. 24 ay vadeli 30.000 TL ihtiyaç kredisinde aylık ödemeniz 1.559 TL olurken bu kredi karşılığında bankaya 2 yılın sonunda toplamda 37.415 TL ödemiş olacaksınız.

finansbank ihtiyaç kredisi 30 bin tl hesaplama

QNB Finansbank’a yapacağınız kredi başvurularında tutarı dilediğinizce belirleyebilirsiniz. Ayrıca kredi başvurusu için şubeye gidip saatlerce sıra beklemeniz de gerekmiyor. QNB mobil, QNB internet bankacılığı ve QNB Finansbank resmi web sitesi aracılığı ile kredi başvurunuzu hemen yapabiliyorsunuz. Bu pratik kredi sürecinden yararlanmak için siz de QNB Finansbank’ı tercih edebilir, size uygun kredi planlamaları çerçevesinde ödemelerinizi zorluk yaşamadan gerçekleştirebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@