Günde 6 TL Öderim Diyenlere QNB Finansbank Hemen 5 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Acil nakit ihtiyaçları karşısında çözüm üreten bankalardan olan QNB Finansbank günde sadece 6 TL taksitle 5 Bin TL ihtiyaç kredisi vermeye başladı. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi nasıl çekilir?

Günde 6 TL Öderim Diyenlere QNB Finansbank Hemen 5 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Acil nakit ihtiyacı içerisinde olan vatandaşlar hemen kendilerine kredi verebilecek bankalara yönelik araştırmalar yapıyorlar. Düşük tutarlı kredi kullanmak isteyen vatandaşlar uzun kredi işlemleriyle muhatap olmadan çok düşük taksitlerle kredi kullanabilmenin yollarını öğrenmek istiyorlar.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

QNB Finansbank oldukça uzun bir süredir düşük maliyetlerle ihtiyaç kredisi veriyor. Üstelik kredi kullanmak isteyen müşterilere de çeşitli kolaylıklar banka tarafından sağlanıyor. QNB Finansbank müşterileri olabilecek en kısa sürede nakit sorunlarına hızlı bir şekilde çözüm bulabiliyorlar.

İhtiyaç kredisi kullanmak için QNB Finansbank'ı seçen müşteriler hem düşük faiz hem de kolay ödeme imkanında yararlanabiliyorlar. QNB Finansbank müşterileri aylık yüzde 1,39'dan başlayan faizlerle ihtiyaç kredisi kullanıyorlar. Bu faiz oranı tüm bankalar arasında şu anda standart ihtiyaç kredileri içerisinde en düşük oran olarak dikkat çekiyor.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ AVANTAJLARI

QNB Finansbank müşterileri ihtiyaç kredisi kullanırken yalnızca düşük faiz imkanından yararlanmıyorlar. Müşteriler tercih ederlerse 3 ay kredi erteleme fırsatını da değerlendirebiliyorlar. Bugün ihtiyaç kredisi kullanan QNB Finansbank bu kredinin geri ödemelerine tam 90 gün sonra başlayabiliyor. İlk kredi taksitine kadar da bankaya tek kuruş ödeme yapmıyorlar.

5 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMA

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,39 oranında kredi faizi uygulanıyor. QNB Finansbank'tan 36 ay vadeli 5 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 185 TL kredi taksiti ödüyorlar.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi maliyet hesaplamasına göre bankadan 36 ay vadeli 5 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilerin taksitlerinin günlük hesaplaması 6 TL'ye denk geliyor. Günde 6 TL taksit ödeyenler hemen, hiç vakit kaybetmeden QNB Finansbank'tan 5 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanıp acil nakit sorunlarını aşabiliyorlar.

finansbank kredi hesaplama-1

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlıyor. Bankanın tüm kanallarından müşteriler ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar. Mobil şube, internet şubesi, banka şubesi gibi kanalların yanında müşteriler SMS yoluyla da ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunup hemen nakit ödeme alabiliyorlar.