Günde 63 TL'ye 50.000 TL'ye Kadar Olan Tüm Kredi Borçlarınızı İNG Bank'ta Birleştirme Fırsatı

Farklı bankalarda bulunan parçalı krediler, bireylerin ödeme performansını ciddi anlamda etkilerken aynı zamanda gereksiz faiz yüküne sebep oluyor, ING Bank borç kapatma kredisi desteği veriyor!

Finans 05.10.2021 - 13:32 05.10.2021 - 13:32 Gülcan Özer

Siz de birçok farklı bankadan çektiğiniz parçalı kredilerde bu sıkıntıyı yaşıyorsanız size özel avantajlarla sunulan günde 63 TL ödemeli 50.000 TL borç birleştirme kredinizi İNG Bank’tan alın, ödemelerinizi düzene sokmaya bir an önce başlayın. İNG Bank, diğer bankalara olan kredi borçlarınız için 100.000 TL’ye kadar borç kapama kredisi veriyor.

50.000 TL’ye kadar olan kredilerinizi birleştirirken 36 ay, 50.000 TL ile 100.000 TL arasındaki borç birleştirmenizi ise 24 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Dilerseniz borçlarınızı kapatmak adına kullanacağınız kredinin üzerine bir de ihtiyaç kredisi çekerek diğer ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz.

İNG Bank’tan Avantajlı Borç Kapama Kredisi

Çok sayıda bankaya küçük tutarlı da olsa birden fazla kredi ödemek, bireyleri ciddi anlamda zorlamakta. Bu bankalara yapılan kredi ödemeleri için harcanan zaman bir yana dursun gereksiz yere faiz ödemek ya da ödemelerin unutulması da cabası. Bu gibi durumlarda kredi siciliniz etkilenirken talep edeceğiniz yeni krediler bile sekteye uğrayabiliyor. Siz de birden fazla bankaya kredi ödemekten bıktım diyenlerdensiniz hemen İNG borç kapama kredisine başvurun, ödemelerinizi İNG çatısı altında toplayarak hem zamandan, hem faizden kâr edin.

Üstelik ödemelerinizin takibi de eskiye nazaran çok daha kolay olsun. 36 ay vade ile kullanacağınız 50.000 TL kredi kapama kredisinde günlük ödemeniz yaklaşık 63 TL iken aylık ödemeniz 1.895 TL’ye denk gelecek. Dilerseniz 24 ay vade sınırını aşmamak kaydıyla daha yüksek tutarda kredi çekebilirsiniz. Kredi tutarınızı 60.000 TL’ye yükseltmeniz halinde aylık ödeme tutarınız 3.122 TL olacak. Kredi tutarı 70.000 TL olduğunda ise her ay ödeyeceğiniz taksit tutarı 24 ay vadede 3.643 TL olacaktır. Kredi kapama kredisinin dışında bir de ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız başvuru esnasında ince bir hesap yapmanız gerekecek.

ıng-bank-borç-kapatma-kredisi-50-bin-tl-hesaplama

Örneğin; diğer bankalarda bulunan kredilerinizin toplam kapama tutarı 45.000 TL ise borç kapama kredisi başvurunuzu talep edeceğiniz ihtiyaç kredisine göre belirlemelisiniz. Eğer 23.000 TL’ye ihtiyacınız varsa toplamda 68.000 TL kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Böylece 45.000 TL ile diğer bankalardaki kredilerinizi kapatabilir, kalan parayı da ihtiyaçlarınızı karşılamada kullanabilirsiniz.

İNG borç kapama kredisi başvurusunda bulunmak üzere şubeye gitme zorunluluğunuz bulunmuyor. İnternet ve mobil İNG şubelerinden başvuru yaparak da kredinizi kullanabilirsiniz. Eğer henüz İNG hesabı açmadıysanız telefonunuza indireceğiniz mobil şube ile önce müşteri olma sürecinizi tamamlayabilir, daha sonra borç kapama kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@