Günde 73 TL Ödeyerek Araç Sahibi Olmak İster Misiniz? Aracınızı Bulmak Sizden, Krediniz Akbank'tan!

2021 yılının sonuna yaklaşırken araba almayı düşünenleri hummalı bir heyecan sardı. Araç fiyatlarının 2022 yılının başından itibaren artacağını düşünenler, biran önce alıma yöneliyorlar.

Finans 15.11.2021 - 15:27 15.11.2021 - 15:27 Gülcan Özer

Araç alırken taşıt kredileri için araştırma yapanlar, Akbank’ın uygun oranları ile bir nebze olsun nefes alıyor. Siz de günde 73 TL’den başlayan fiyatlarla araç sahibi olmak istiyorsanız Akbank’ın eşsiz taşıt kredisi paketlerine mutlaka göz atın.

İster 0 kilometre, ister 2.el araçlarda Akbank’ın uygun oranlarından faydalanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken alacağınız aracı belirleyerek ilgili belgelerle birlikte Akbank’a başvurmak. Kredinizi en geç 2 gün içerisinde kullanarak hayalinizdeki araca kavuşmak sandığınızdan çok daha kolay olacak.

AKBANK ANINDA ONAYLI ARAÇ KREDİSİ KAMPANYASI BAŞVURU EKRANI AÇILDI!

Akbank müşterisiyseniz Akbank mobil ve internet bankacılığı uygulamalarını kullanarak hemen araç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Benzer şekilde şubelere giderek de başvuruda bulunmanız mümkün. Akbank müşterisi değilseniz mobil uygulamayı akıllı cihazınıza indirerek hesabınızı açabilir ve başvurunuzu bekletmeden yapabilirsiniz.

Akbank’tan 48 ay vade ile kullanacağınız 70.000 TL araç kredisinde günlük ödemeleriniz yaklaşık 73 TL olacaktır. Bu şartlar altında aylık ödeme tutarı 2.206,64 TL iken 48 aylık sürenin sonunda ödenen toplam taksit bedeli 106.304,68 TL olur. Yasal olarak belirlenen sınırları aşmamak kaydıyla daha yüksek tutarda ve farklı vadelerde de taşıt kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. 100.000 TL taşıt kredisinde yasal olarak 48 ay vade seçeneğinden yararlanamayacağınız için kullanabileceğiniz en yüksek vade 36 ay olur.

akbank taşıt kredisi kampanyası-1

Bu durumda aylık taksit tutarları 3.820,70 TL'ye denk gelir ve bankaya 3 yılın sonunda 138.096,49 TL ödemiş olursunuz. Taşıt kredilerinde erken kapama cezası olmadığı için bir süre sonra sadece kredi için kalan ana para tutarını ödemek koşulu ile erken kapama talebinde bulunabilirsiniz. Bu durumda peşin ödeme yaptığınız için ekstra faiz kazancınız olur. Kredinizi ne kadar erken kapatmak isterseniz, yararlanacağınız faiz indirimi de o kadar yüksek olur. Kredinin sonlarına doğru faizin büyük bir kısmını ödediğiniz için kapama yapmanız çok büyük bir avantaj sağlamayacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@