Günde 8 lira ödeyerek ramazan pidesi alamazsınız ama TEB'den 5000 TL ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz!

Bankaların bayram öncesi kredi kampanyaları başladı. TEB, günde 8 TL taksitle 5000 TL ihtiyaç kredisi veriyor. Kampanya detayları haberimizde.

Finans 24.04.2022 - 00:39 24.04.2022 - 00:39 Büşra Uluşen

Bayram öncesinde vatandaşların nakit para ihtiyacı arttı. Yakınlarından borç almadan bayramı geçirmek isteyen kişiler bankaların düşük faizli ihtiyaç kredilerini araştırıyor. Kamu bankaları ve özel bankalar, müşterilerinin ihtiyaçlarına özel farklı oranlarda ve miktarlarda kredi kampanyaları düzenliyor. Geçtiğimiz aylarda bankaların sıfır faizli kredi kampanyaları bulunuyordu. Ancak bu kampanyayı kaçırdım diye sakın üzülmeyin. Bu kez de bankaların bahar kampanyaları başladı ve bu kapsamda uygun faiz oranlarıyla ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek krediler veriyorlar. 

İhtiyaç kredilerinde özel bankalar, kamu bankalarını solladı. En düşük faiz oranını veren özel bankalar, ayrıca ödeme seçenekleri ve çeşitli avantajlarıyla da sıkça tercih ediliyorlar. Bu kapsamda Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) piyasının en düşük faiz oranlarından birini sunarak ihtiyaç kredisi vermeye başladı.

Günde 8 TL ödeyerek 5000 TL ihtiyaç kredinizi hemen alabilirsiniz!

Nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için en düşük faizi veren TEB'i tercih edebilirsiniz. Banka, 'Hoş Geldin Faizli Kredi ' paketi ile ilk kez müşterisi olanlara yüzde 1,65 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veriyor. Bu kampanya ilk kez TEB müşterisi olacaklar için uygulanacak. Eğer TEB müşterisi değilseniz, CEPTETEB üzerinden dakikalar içerisinde müşteri olarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bankadan kullanılan 5000 TL tutarındaki ihtiyaç kredisi için yüzde 1,65 faiz oranı uygulanmakta olup aylık taksitler sadece 264 TL olmaktadır. Bu da günde 8 TL'lik bir bedele denk geliyor. 24 ay vadeli kredi için vade sonunda ödenecek toplam tutar ise 6 bin 355 TL olacak. Sabit oranlı eşit ödemeli kredi ile her ay eşit taksitler ödeyerek kredinizi kullanabileceksiniz.

Başvurular TEB şubeleri ve CEPTETEB üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir. 

teb kredi-4

Kredi tutarı: 5000 TL

Faiz oranı: 1,64

Vade: 24 ay

Aylık taksit: 264 TL

Toplam geri ödeme: 6.355 TL

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@