Günde 80 TL'ye 75.000 TL Araç Kredisi Çekmek İsteyenler Akbank'a Koşuyor

Finans 30.09.2021 - 23:00 30.09.2021 - 23:00 Gülcan Özer

Araba fiyatları artmaya başlamadan hemen önce araç almak isteyenler ve aracını yenilemeyi düşünenler için Akbank’tan taşıt destek kredisi duyurusu yapıldı. Araç fiyatları artmadan siz de bu avantajlı hizmetten yararlanın, günde 80 TL ödeyerek yeni aracınızı evinizin önüne park edin.

Akbank 75.000 TL Araç Kredisi Başvurusu

Akbank hesabınız varsa Akbank mobil ve Akbank internet bankacılığına giriş yaparak krediler adımından başvurunuzu zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz. 0 km ve 2.el araçlar için uygulanan bu kampanya bir süreliğine %1,57 taşıt kredisi oranıyla hizmetinizde. Siz de günde sadece 80 TL ödeyip aracınızı yenilemek ya da ilk aracınızı almak isterseniz Akbank’ın özel kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Akbank hesabınız yoksa mobil uygulama aracınızı kullanarak Akbank mobili telefonunuza indirin ve online görüşme ile Akbank ile tanışmaya hazır olun. Hesabınızı birkaç onay ve kısa bir görüşmenin ardından açın ve krediler sekmesinden başvurunuzu bankaya iletin. Başvurunuz onaylandıktan sonra sizden istenecek belgelerle beraber Akbank şubesine gitmeniz halinde krediniz hemen hazır olacak.

akbank-taşıt-kredisi-kampanyası

*Kredi taksit ödemeleri dışında binde beş olarak (%0,5) dosya tahsis ücreti alınmaktadır. Ayrıca Akbank, araç kredisi için alınacak araca kasko yapılmasını şart koşmaktadır.

Akbank 75.000 TL Araç Kredisi Hesaplama

Kredisini Akbank’tan kullanıp vade olarak 48 ayı tercih edenler, 75.000 TL taşıt kredisi için günde en fazla 80 TL ödeyecekler. Dilerseniz alacağınız aracın değerine göre daha fazla kredi çekebilirsiniz. Diğer seçenekleri de görsem iyi olurdu diyenleri kırmayıp farklı tutar ve vadelerde değişen ödemeleri tek bir çatı altında topluyoruz. Hazırlamış olduğumuz ödeme listesini inceleyerek çekeceğiniz kredi tutarını çok daha kolay bir şekilde belirlemek tamamen sizin elinizde.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@