Günde 9 TL Taksitle 7.500 TL Kredi Kullanın! Kasım Ortasında Ödemeye Başlayın

Bankaların güncel ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere 3 ay sonra ödemeli 7.500 TL kredi sağlanıyor. Kredi geri ödemeleri ise günde 9 TL ayda 279 TL taksitle olacak.

Günde 9 TL Taksitle 7.500 TL Kredi Kullanın! Kasım Ortasında Ödemeye Başlayın

İhtiyaç kredisi kullanacaklar için çok sayıda banka 3 ay erteleme seçeneği sunuyor. Kamu bankaları ile birlikte özel bankalarda müşterilerinin ödeme erteleme taleplerine olumlu yanıt veriyorlar.

BANKALARIN GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARI

İhtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1.35 seviyesinden başlıyor. Kamu bankalarında ise faiz oranları yüzde 1.50 bandının üzerinde bulunuyor. İhtiyaç kredisi kullanacaklar için en düşük oran ise özel şartları sağlayanlar için İNG Bank'ta.

İNG Bank müşterilerine Ağustos ayının ikinci yarısında yüzde 1.35 faiz oranıyla kredi sağlayacağını duyurdu. Banka ise düşük faizli krediyi; kredi risk puanı çok güvenilir seviyede olup daha önce İNG Bank müşterisi olmayanlara sağlayacak. Banka ilk defa müşterisi olacak olan vatandaşlara ilan edilen faiz oranıyla kredi imkanı sunuyor. Bankanın 3 ay ödeme erteleme olanağının yanında 50.000 TL kredi limiti seçeneği var.

QNB Fİnansbank ise kredi faiz oranlarında üst sıralarda yer alıyor. Banka yüzde 1.39 aylık faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sağlıyor. Bankanın sunduğu düşük faiz oranı ise kredi puanı çok yüksek olan en güvenilir seviyede bulunan müşteriler için geçerli. 70.000 TL'ye ihtiyaç kredisi sağlayan İNG Bank müşterilerine hem 3 ay erteleme hemde artan faizli, azalan faizli, balon ödemeli esnek ödeme seçenekleri sunuyor.

Kamu bankalarında en düşük faiz oranı ise yüzde 1.55 faiz oranıyla Vakıfbank'ta yer alıyor. Vakıfbank müşterilerine 125.000 TL kredi limiti sunuyor. Özel şartların olmadığı kredi paketinde düzenli gelir şartının sağlanması yeterli. Banka müşterilerinin gelirlerine göre 7 farklı ödeme planı oluşturabiliyor.

BANKA BANKA DİĞER FAİZ ORANLARI

CEPTETEB yaz sonu ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.45

Akbank yaz sonu ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.53

Ziraat Bankası yaz sonu ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.60

İş Bankası yaz sonu ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.60

Halkbank yaz sonu ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde yüzde 1.63

HSBC yaz sonu ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.69

7.500 TL KREDİNİN 36 AY VADELİ ÖDEME PLANI

kredi-4

Ağustos ayının ikinci yarısı için ilan edilen faiz oranlarıyla 7.500 TL kredi kullanacak olan bir müşteri ödemelerini tabloya göre yapacak. Ödemeler en düşük aylık 279 TL taksitle günde 9 TL'ye gelecek şekilde olacak.

SONRAKİ HABER