Günde 9 TL Taksitle TEB Sonbahar Kredisi İle Ne Kadar İhtiyaç Kredisi Çekilir?

İhtiyaç kredisi kampanyaları nakit problemi yaşayanların imdadına yetişmeye devam ediyor. TEB de uygun faizli ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu.

Finans 11.10.2021 - 23:34 11.10.2021 - 23:41 Engin Uzunoğlu

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin sayısı son günlerde oldukça artış gösterdi. Kredi şartlarını araştıran vatandaşlar nakit sıkışıklıklarına bu şekilde çözümler üretebiliyorlar. Ancak bu noktada devreye ihtiyaç kredilerinin maliyetleri giriyor. Uygun maliyetli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere TEB'den güzel haber geldi. 

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

TEB tarafrından başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyasına göre müşterilere uygun faizli ihtiyaç kredisi verilmeye başlandı. Sonbahar Kredisi kapsamında düzenlenen son kampanya ile TEB müşterileri çok yüksek maliyetlerle karşılaşmadan her türlü ihtiyaçlarını finanse edecek nakit desteğine kolay bir şekilde ulaşabiliyorlar. Peki TEB'in ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları nelerdir? 

ŞİMDİ ÇEK KREDİ TAKSİTLERİNİ 3 AY SONRA ÖDEMEYE BAŞLA!

TEB'den ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler çok sayıda avantaja da sahip olabiliyorlar. Bunlardan birisinin de 3 ay kredi erteleme olduğu bildirildi. Bugün TEB'den ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bu kredi geri ödemeleri için 3 aylık ekstra bir süre kazanabiliyorlar. Böylelikle nakit problemlerini aşmayı başaran müşteriler kredi taksitlerine de belirli bir mali rahatlıkla kavuştuktan sonra başlayabiliyorlar. 

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ GÜNCEL FAİZ ORANI

TEB'in ihtiyaç kredisi kampğanyasında müşterilere sağladığı nakit desteği maliyeti de merak ediliyor. TEB kampanya açıklamasına göre KKB skoru 1879 ve üstü olan müşteriler aylık yüzde 1,59 faizle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Kredi skoru konusunda problem yaşayan müşterilere ise daha yüksek bir faiz oranı ile ihtiyaç kredisi verilebiliyor. Bunu öğrenmek için TEB'e ihtiyaç kredisi başvurusu yapılması gerekiyor. 

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ VADE SÜRELERİ

TEB'den ihtiyaç kredisi çekmek için başvuru yapan müşterilere BDDK'nın sınırlamaları kapsamında azami vade süreleri uygulanıyor. Her bankada standart haline gelen vade sürelerine göre müşteriler 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerini 36 ay vade, 50 Bin TL'nin üzerindeki ihtiyaç kredilerini ise 24 ay vade imkanı ile temin edebiliyorlar. 

GÜNDE 9 TL TAKSİTLE KAÇ TL İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKİLİR?

teb yedi bin lira ihtiyaç kredisi hesaplama

TEB'den ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler maliyet hesaplamalarını da mertak ediyorlar. Günde 9 TL taksit ödeyerek ne kadar ihtiyaç kredisi çekilebileceği merak ediliyor. Yapılan hesaplamalara göre TEB'den 36 ay vadeli 7 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler günde 9 TL taksitle bu nakit desteğini alabiliyortlar. Aylık taksit miktarı ise 270 TL olarak bildirildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@