2021 Avrupa'da Yılın Otomobili Ödülünün Finalistleri Belli Oldu! İşte Bu Yıla Damga Vuracak Araçlar!

Her yıl verilen Avrupa'da Yılın Otomobili Ödülü için finalistler belli oldu. 2021 Avrupa Yılın Otomobili Ödülü finaline kalan araçların listesine Volkswagen grubu damga vurdu. 2021 Avrupa Yılın Otomobili Ödülü finalinde hangi araçlar yarışacak. İşte 2021 yılının en iyi otomobilleri...

Her yıl verilen Avrupa'da Yılın Otomobili Ödülü için finalistler belli oldu. 2021 Avrupa Yılın Otomobili Ödülü finaline kalan araçların listesine Volkswagen grubu damga vurdu. 2021 Avrupa Yılın Otomobili Ödülü finalinde hangi araçlar yarışacak. İşte 2021 yılının en iyi otomobilleri…

Her yıl düzenlenen Avrupa’da Yılın Otomobili Ödülü için geri sayım başladı. Bir süre önce yarışma için belirlenen 27 araçlık liste yapılan seçimlerin ardından 7 araca düşürüldü. Finalde yarışacak olan 7 araç arasında bir otomobil 2021 Avrupa’da Yılın otomobili ödülünü alacak.

FİNALE 7 OTOMOBİL KALDI!

Yapılacak olan otomobil yarışmasına sektörden geniş bir katılım olacak ve 7 otomobil arasında en fazla oy alan otomobil 2021 Avrupa’da Yılın otomobili ödülünü alacak. Ödülü hangi otomobilin kazandığı ise 1 Mart 2021’de açıklanacak.

VOLKSWAGEN GRUBU FİNAL LİSTESİNE DAMGA VURDU!

Avrupa Yılın Otomobili final listesinde ise dikkat çekici detaylar bulunuyor. Öncelikle listeyeşimdiden Volkswagen damga vurmuş durumda. 7 finalist otomobilin 3 tanesi Volkswagen grubuna ait olduğu görüldü. Bir diğer detay ise finalist otomobiller arasında yüzde yüz elektrikli iki otomobil de bulunuyor. Elektrikli otomobillerin dünyada ön plana çıkmaya başladığının göstergesi olan bu durum otomotiv sektöründe çok önemseniyor.

İŞTE 2021’İN EN İYİ OTOMOBİLLERİ!

2021 Avrupa’da Yılın otomobili Ödülü için listede yer alan araçlar şu şekilde:

VOLKSWAGEN ID.3

CİTROEN C4

CUPRA FORMENTOR

FIAT 500

LAND ROVER DEFENDER

SKODA OCTAVİA

TOYOTA YARİS

2021 Avrupa’da Yılın Otomobili yarışması otomobil firmaları için çok büyük bir prestij ifade ediyor. Bu yarışmayı kazanan otomobil 2021 yılında “Yılın Otomobili” olarak satış kampanyalarında tanıtılabilecek.

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir