30 Ağustos konser 2022 Ankara! Zafer Bayramı Ankara etkinlikleri, Yusuf Güney, Aşkın Nur Yengi, Athena konseri nerede, ne zaman, saat kaçta?

30 Ağustos Ankara etkinlikleri açıklandı. Ankara Gençlik Parkı içerisinde verilecek olan dev konser ile Zafer Bayramı coşkusu başkentte büyük bir şenliğe dönüşecek. 30 Ağustos Ankara konserleri nerede, Athena konseri saat kaçta, ne zaman, kimler var, ücretsiz mi?

30 Ağustos Zafer Bayramı Ankara etkinlikleri, Athena konseri nerede, ne zaman, saat kaçta?

Türkiye bu sene 100. yılını kutlamaya hazırlandığı şanlı Zafer Bayramı için hazırlıklara başlarken ücretsiz etkinliklerde merak konusu olmuştu. 30 Ağustos Zafer Bayramı Ankara konser programları merak konusu olurken Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş gençlere müjdeli haberi vererek ücretsiz konser programlarını duyurmuştu. 

CUMHURİYET SENFONİ ORKESTRASI CSO 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ETKİNLİKLERİ! YUSUF GÜNEY VE AŞKIN NUR YENGİ KONSERİ NEREDE, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, ÜCRETSİZ Mİ, BİLET GİRİŞ ÜCRETİ KAÇ TL, NE KADAR?

Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin 100. yıl kutlama programı kapsamında CSO ADA ANKARA Açık Alan’da da özel bir konser düzenlenecek. Ankara'da ücretsiz konser programları arayan kişilere hitap eden program kapsamında ilk olarak CSO şef Cem GÜRDAL yönetimindeki Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü sanatçıları 30 Ağustos Zafer Bayramı için özel olarak hazırlanan bir repertuvarla sahnede olacak. Sonrasında ise Yusuf Güney ve Aşkın Nur Yengi konserleri yer alacak. 

30 Ağustos konser 2022 Ankara! Zafer Bayramı Ankara etkinlikleri, Yusuf Güney, Aşkın Nur Yengi, Athena konseri nerede, ne zaman, saat kaçta?

30 AĞUSTOS ANKARA GENÇLİK PARK KONSER PROGRAMI 2022! ATHENA KONSERİ NEREDE, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, ÜCRETSİZ Mİ?

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan kutlama programı kapsamında Athena konseri verileceği açıklanmıştı. Yaptığı başarılı şarkılar ile gençlerin kalbinde taht kuran Athena Gökhan solistliğinde konser tarihi 30 Ağustos 2022 olarak ilan edilmişti. 

30 Ağustos konser 2022 Ankara! Zafer Bayramı Ankara etkinlikleri, Yusuf Güney, Aşkın Nur Yengi, Athena konseri nerede, ne zaman, saat kaçta? - Resim : 2

30 Ağustos Athena konseri Ankara programı kapsamında düzenlenecek olan etkinlik saat 20:00 itibari ile başlayacak ve Gençlik Parkı içerisinde kurulacak özel alanda yapılacak. 

30 AĞUSTOS ALTINPARK KONSER ZEYNEP BASTIK KONSERİ SAAT KAÇTA?

Bir diğer ücretsiz konser etkinliği ise Altınpark'ta düzenlenecek. Zeynep Bastık sahnesine saat 20:00 da çıkacak.