30 Ağustos Zafer Bayramı tatili için günübirlik tatil yeri önerileri ve İstanbul'a yakın denize girilecek yerler listesi!

Bu sene 100. yılını kutlayacağımız 30 Ağustos Zafer Bayramı için tatil önerileri arayanlar için İstanbul'a yakın denize girilecek yerler listesi hazırladık! İşte günübirlik tatil önerileri arayan kişilere en güzel tatil rotaları...

30 Ağustos Zafer Bayramı tatili için günübirlik tatil yeri önerileri

30 Ağustos Zafer Bayramı için farklı tatil önerileri arayan kişilere günübirlik tur önerileri geldi. Kış gelmeden önce yazın son demlerinin tadını çıkarmak isteyen kişiler 30 Ağustos tatilini bir fırsata çevirmek isterken tur firmaları da rezervasyonları almaya devam ediyor. 

30 Ağustos turları Ankara ve İstanbul çıkışlı olmak üzere yurt genelinde düzenlenirken turların fiyatları ise tercih edilen rotaya göre değişkenlik gösteriyor. Salı günü tatilinin haftanın geri kalan 3 günlük mesai için idari izinle tamamlayan kişiler hafta sonu tatili ile 6 günlük bir tatil yapma imkanı elde ediyorlar. İzin alamayanlar ise günübirlik tatil önerisi arıyorlar. 

İSTANBUL'A YAKIN DENİZE GİRİLECEK / GİRİLEBİLECEK YERLER! 

İstanbul'un saklı kalmış çok sayıda cennet plajı bulunuyor. Denize girmek için İstanbulluların Antalya ya da Muğla'ya gitmelerine gerek yok! İstanbul'da ve İstanbul'a yakın çok sayıda alanda denize girmek için uygun yerler bulunuyor. Özellikle de Şile İstanbullulara cennet gibi bir tatili ayaklarının altına sunan son derece özel bir yer olarak öne çıkıyor. Kızılca Köy Sahili Şile'de denize girmek isteyen kişilerin uğrak noktası olarak görülüyor. 

30 Ağustos Zafer Bayramı tatili için günübirlik tatil yeri önerileri ve İstanbul'a yakın denize girilecek yerler listesi!

Kilyos'ta yer alan Uzunya Plaji da ilk bakışta Antalya'yı andırsa da İstanbulluların burnunun dibinde yer alıyor. Plajın hemen arkasında ünlü bir balık restoranı yer alırken hem kumsal hem de çim alanda kurulu bulunan plajı tatilcileri mest ediyor. 

30 Ağustos Zafer Bayramı tatili için günübirlik tatil yeri önerileri ve İstanbul'a yakın denize girilecek yerler listesi! - Resim : 2

Şile'nin bir diğer tercih edilen güzel plajı ise Sahilköy olarak öne çıkıyor. Şile'de kamp yeri arayan kişilere hitap eden kumsal günübirlik tatil önerisi arayan kişilerin gözdesi olarak görülüyor.