91. İzmir Enternasyonal Fuarı 2022 ne zaman? Fuar konserleri, çim konser ve etkinlik takvimi, bilet ücreti, giriş fiyatı kaç TL?

Ege bölgesinin en büyük organizasyonları arasında yer alan İzmir Enternasyonal Fuarı bu sene kapılarını 91. kez açmaya hazırlanıyor. İzmir fuarı ne zaman açılacak, bu sene hangi tarihte açılıyor, çim konserleri programı belli mi, hangi şarkıcıların konserleri olacak?

91. İzmir Enternasyonal Fuarı 2022 ne zaman?

İzmir fuarı bu sene kapılarını 91. kez ziyaretçilerine açmaya hazırlanırken fuarın tarihi ve konser programları merak konusu olmuştu. Beklenen açıklamalar peş peşe geldi. Peki, İzmir fuarı ne zaman açılacak, konser programı ve çim konserleri tarihi açıklandı mı, belli mi?

91. İZMİR ENTERNASYONEL FUARI NE ZAMAN, HANGİ TARİHTE AÇILACAK?

İzmir'de ilk olarak 1923 senesinde Mustafa Kemal Atatürk tarafından Hamparsomyan Binası’nda gerçekleştirilen 1. İktisat Kongresi ile İzmir'de fuarcılığın temelleri atılmıştı. Bu sene 91. kez kapılarını açmaya hazırlanan fuarın tarihi ve konser programı da merak konusu olmuştu. 

91. İzmir Enternasyonal Fuarı 2022 ne zaman? Fuar konserleri, çim konser ve etkinlik takvimi, bilet ücreti, giriş fiyatı kaç TL?

İZMİR FUARI KONSER ETKİNLİKLERİ ÇİM KONSERİ TAKVİMİ 2022

Bu sene İzmir fuarı birbirinden ünlü pek çok isme ev sahipliği yapacak. Bu isimler arasında Hadise, Gülşen, Özcan Deniz, Bülent Ersoy, Tuğba Yurt, Gökhan Tepe, Derya Uluğ gibi çok sayıda isim yer alacak. 

91. İzmir Enternasyonal Fuarı 2022 ne zaman? Fuar konserleri, çim konser ve etkinlik takvimi, bilet ücreti, giriş fiyatı kaç TL? - Resim : 2

91. İzmir Enternasyonal Fuarı 2022 ne zaman? Fuar konserleri, çim konser ve etkinlik takvimi, bilet ücreti, giriş fiyatı kaç TL? - Resim : 3

91. İzmir Enternasyonal Fuarı 2022 ne zaman? Fuar konserleri, çim konser ve etkinlik takvimi, bilet ücreti, giriş fiyatı kaç TL? - Resim : 4

2  Eylül 2022 tarihinde Hadise konseri ile başlayacak İzmir Fuarı konser etkinlikleri 11 Eylül günü yapılacak Haluk Levent konseri ile sona erecek. 

İZMİR FUARI GİRİŞ ÜCRETİ, TAM VE ÖĞRENCİ BİLETİ KAÇ TL, NE KADAR?

Fuar etkinlikleri için pek çok organizasyon ücretsiz olarak gerçekleşecek. İzmir fuarı giriş ücreti olarak ise tam bilet ücreti olarak İzmirim Kart ücreti 8 TL ve öğrenci giriş ücreti ise 3.5 T olarak uygulanacak. Buna ek olarak League of Legends 10. Yıl Festivali & TBF 2022 için 100 TL ve Mogambo Geceleri etkinliği için 150 TL’ye alacağınız giriş biletleri üzerindeki QR kodu fuar ana giriş kapılarında göstererek fuara ücretsiz giriş izni verilecek.