Açıköğretim Fakültesi Dönem Sonu Sınav Sonuçları Açıklandı! AÖF Sınav Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Büyük bir merakla beklenen Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınav sonuçları açıklandı.

Açıköğretim Fakültesi Dönem Sonu Sınav Sonuçları Açıklandı! AÖF Sınav Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Büyük bir merakla beklenen Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınav sonuçları açıklandı. Anadolu Üniversitesi AÖF sınav sonuçları nasıl sorgulanır?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) güz dönemi dönem sonu sınav sonuçlarını merak edenlerin gergin bekleyişleri sona erdi. AÖF sınav sonuçları bugün açıklanarak öğrencilerin erişimine açıldı.Anadolu Üniversitesi'nin resmi sosyal medya hesaplarından bilgi paylaşımı yapılırken AÖF dönem sonu sınav sonuçlarının açıklandığı duyuruldu. Sınav sonuçlarına nasıl erişilebileceği de açıklandı. AÖF sınav sonuç sorgulama nasıl yapılır?AÖF SINAV SONUÇ SORGULAMA NASIL YAPILIR?AÖF sınav sonuçlarını öğrenmek isteyen öğrenciler bu sorgulama işlemini nasıl gerçekleştirebileceklerini merak ediyorlar. Anadolu Üniversitesi'nden bu konuda da bilgilendirme yapıldı. Buna göre Anadolu Mobil uygulamasından veya Anadolu Üniversitesi'nin resmi internet sitesi üzerinden Öğrenci Otomasyonu bölümünden sorgulama işlemi yapılabilecek. Öğrencilerin sorgulama işlemi yapabilmesi için TC kimlik numaraları ve şifreleri ile sisteme girmeleri yeterli olacak.

Sınav sonuçlarına bakan ama bu sonuçlardan memnun olmayan adaylar bu sınav sonuçlarınnın ilan edilmesinden itibaren 3 iş günü içerisinde itiraz edebilecekler. Öğrenci otomasyonu sisteminden yapılacak olan itirazlar değerlendirmeye alınacak. Ancak itiraz süresi dışında yapılan itirazların dikkate alınmayacağı bildirildi.Emlak365.com

Yorumlar (0)