AFAD VE Kandilli Rasathanesi Son Dakika Depremler: Muğla Sallandı!

Türkiye peş peşe yaşanan depremler ile sarsılmaya devam ederken yeni günde hem Akdeniz hem de Ege Denizi sallandı.

AFAD VE Kandilli Rasathanesi Son Dakika Depremler: Muğla Sallandı!
Türkiye peş peşe yaşanan depremler ile sarsılmaya devam ederken yeni günde hem Akdeniz hem de Ege Denizi sallandı. Yaşanan depremler Muğla'da panik yaşanmasına neden oldu.

MUĞLA DEPREM SON DAKİKA! PEŞ PEŞE DEPREMLER YAŞANDI!

AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından yapılan peş peşe açıklamalar ile hem Akdeniz bölgesinde hem de Ege Denizi'nde yaşanan depremler olduğu duyuruldu. Muğla'da yaşanan iki üst üste deprem bölge halkının daha öncede deprem fırtınası yaşanması nedeni ile panik dalgası yaşamasına neden oldu.

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DAKİKA DEPREMLER! AĞRI DOĞUBEYAZIT, VAN MURADİYE, MUĞLA KARACAÖREN VE EGE DENİZİ SALLANDI

Kandilli Rasathanesi tarafından yapılan son dakika deprem haberleri ile yer sarsıntısı yaşanan şehirler ve yerler şu şekilde sıralandı;

15 Mart 2021 Pazartesi günü saat 07:00 Ege Denizi 3,1 şiddetinde deprem,

15 Mart 2021 Pazartesi günü saat 04:55 Karacören Muğla 4.0 şiddetinde deprem,

14 Mart 2021 Pazar günü saat 18:26 Muradiye Van 3,3 şiddetinde deprem,

13 Mart 2021 Cumartesi günü saat 21:30 Yeniharman Doğubeyazıt Ağrı 3.4 şiddetinde deprem.AFAD SON DEPREM: MUĞLA SALLANDI!

AFAD tarafından açıklanan son depremler ile ise Muğla'da 4.2 şiddetinde deprem yaşandığı duyuruldu.

Depremin şiddeti AFAD tarafından 4.2 olarak duyuruldu. T.C. İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) resmi hesabı üzerinden yapılan açıklamada "#DEPREM: Muğla'nın Menteşe ilçesinde saat 04.55'de 4,2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Gelişmeleri takip ediyoruz." açıklaması yapılırken ardından yapılan ikinci açıklama ile ise "Geçmiş olsun Muğla. Menteşe ilçesinde meydana gelen #deprem sonrası, an itibarıyla, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır. Gelişmeleri takip ediyoruz" denilerek olumsuz bir durum yaşanmadığı bilgisi paylaşıldı.
Yorumlar (0)