Akbank Müşterileri Dikkat! Yeni Çalışma Modeli Açıklandı

Pandemi sonrası çok sayıda banka çalışma saatleri için yeni düzenlemeye giderken bazı bankalar şube kapatma kararı almıştı.

Akbank Müşterileri Dikkat! Yeni Çalışma Modeli Açıklandı

Pandemi sonrası çok sayıda banka çalışma saatleri için yeni düzenlemeye giderken bazı bankalar şube kapatma kararı almıştı. Süreç hakkında bilgi veren Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil yeni çalışma modeline geçiş yaptıklarını duyurdu. Akbank çalışma saatleri değişti mi, kaçta açılıyor, kaça kadar açık, saat kaçta kapanıyor, öğle arası ne zaman?

Bankaların çalışma saatleri ve düzenleri pandemi nedeniyle değişmeye devam ediyor. Artan vaka sayısı nedeniyle çok sayıda banka çalışma saatleri için bir kere daha düzenlemey gitmiş, pek çok banka daha geç açılırken daha erken kapanış saati uygulamasına geçmişti. Koronavirüs salgını nedeni ile mümkün mertebe işlemlerini internet sitesi, mobil şube ve ATM'ler üzerinden yürütmeye çalışan bankalar arasında yer alan Akbank çalışanları için yeni bir çalışma sistemine geçiş yaptıklarını duyurdu. AKBANK ÇALIŞMA SİSTEMİ DEĞİŞTİ! Konu hakkında açıklama yapan Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil çalışma sistemlerinde pandemi nedeniyle değişime gittiklerini duyurdu. Binbaşıgil yapmış olduğu açıklamasında "Bu yeni yaklaşımımız kapsamında değişik zaman dilimlerinde veya yarı zamanlı çalışmayı tercih edenler gibi farklı kitlelere erişme imkânını da bulacağız. Bu yaklaşımımızın istihdam yaratmada da ülkemizde yeni açılımlara öncülük edeceğine inanıyorum” diyerek Akbank Genel Müdürlük personelinin yüzde 52'sinin uzaktan çalışma sistemine geçeceğini duyurdu. Yüzde 36'lık bölüm ise hem evden çalışma hem de ofisten çalışma sistemini dönüşümlü olarak gerçekleştirecek hibrit çalışma modeline geçerken yüzde 12'lik bölüm ise ofisten çalışmaya devam edecek. Müşterilere birebir hizmet verilen şubelerde ise yerinden çalışmaya devam edilecek. AKBANK ÇALIŞMA SAATLERİ ŞUBAT 2021! AKBANK ŞUBELERİ SAAT KAÇTA AÇILIYOR, KAÇA KADAR AÇIK, ÖĞLE TATİLİ SAATLERİ NE ZAMAN? Şubelerin çalışma saatleri ise en son 11 Ocak 2021 tarihinde yapılan duyuru ile güncellenmiş ve sabah 09:00 da açılan şubelerin kapanış saati ise 17:00 olarak belirlenmişti. Akbank öğle arası saati ise 12:30 - 13:30 olarak belirlendi. Emlak365.com

Yorumlar (0)