Aşkta yüzü gülen ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu hakkında bilinmeyen detay! Meğer Hacıoğlu babadan ünlüymüş!

Küçük yaşlardan bu yana kamera önünde olan ve oyunculuk performansı ile geniş bir hayran kitlesine sahip olmayı başaran yakışıklı oyuncu İsmail Hacıoğlu, özel hayatı ile gündeme geldi. Hacıoğlu’nun hayatını araştıranlar, babasının kim olduğunu öğrenince şaşkınlık yaşadı.

Aşkta yüzü gülen ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu hakkında bilinmeyen detay!

Ekranların sevilen yüzlerinden olan ve çok küçük yaşlardan bu yana kamera önü işlerinde yer alan ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu, son dönemin en gözde isimlerinden birisi olmayı başarıyor. Hem oyunculuk performansı hem de farklı tarzı ile kendisinden söz ettiren İsmail Hacıoğlu, şu sıralar dizisinin sezon arasında olmasını fırsat bilerek kısa kaçamaklar ile keyifli bir tatil geçirmeye çalışıyor.

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve başrollerini yakışıklı oyuncu Onur Tuna ile paylaştığı Mahkum isimli dizi ile ekran önü işlerine geri dönen İsmail Hacıoğlu, şimdilerde sezon finali yapan dizisinin hemen ardından yeni bir film çekimine başladı. Başrollerini ünlü oyuncu Hande Doğandemir ile paylaştığı yeni filmi ile gündemde kalmaya devam eden İsmail Hacıoğlu, bir de yeni aşkı ile herkesi şaşırttı.

Bir süredir haklarında çıkan aşk dedikodularına karşı sessizliklerini koruyan İsmail Hacıoğlu ve ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz, geçtiğimiz haftalarda” ilk kez Çeşme’de birlikte görüntülenerek iddiaların doğru olduğunu dile getirdi. Hayranlarını sevindiren bu haber ile mutlu günler yaşayan İsmail Hacıoğlu, hiç yapmadığı bir şey yaparak sosyal medya hesabından sevgilisi ile birlikte çekilmiş oldukları bir fotoğrafı paylaştı.

İş hayatı ile olduğu kadar özel hayatı ile de ilgi çekmeyi başaran İsmail Hacıoğlu, bu kez de babası ile gündeme geldi. Son dönemlerin popüler isimlerinden olan İsmail Hacıoğlu’nun hayatını araştıran takipçileri, ünlü oyuncunun babasının kim olduğunu öğrenince büyük şaşkınlık yaşadı.

BABASININ KİM OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI!

Aşkta yüzü gülen ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu hakkında bilinmeyen detay! Meğer Hacıoğlu babadan ünlüymüş!

İsmail Hacıoğlu’nun hayatını araştırırken babasının kim olduğunu öğrenen hayranları, şaşkınlık yaşadı. Ünlü oyuncunun babası, “Bulgar” lakabı ile bilinen eski futbolcu Mehmet Hacıoğlu çıktı.

FOTOĞRAF PAYLAŞTI!

Sevgilisi Aslıhan Gürbüz ile mutlu bir birlikteliği olan Hacıoğlu, “çok ağlaşıyoruz biz Aslı’mla” notunu düşerek Instagram hesabından sevgilisi ile yeni bir fotoğraf paylaştı.

FİLM ÇEKİMLERİ DEVAM EDİYOR!

İsmail Hacıoğlu, Disney Plus’ta yayınlanacak olan “49” isimli film için yoğun bir tempoda çalışmaya devam ediyor.