GÜNDEM

Belediye Başkanı, Muharrem İnce'nin Partisine Katılmak İçin CHP'den İstifa Etti!

Antalya'nın İbradı ilçesinin CHP'li Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, Muharrem İnce'nin kuracağı yeni partiye katılmak için CHP'den istifa ettiğini açıkladı.

Antalya'nın İbradı ilçesinin CHP'li Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, Muharrem İnce'nin kuracağı yeni partiye katılmak için CHP'den istifa ettiğini açıkladı.

Türkiye’de siyaset Muharrem İnce’nin kurmak için hazırlıklarına son verdiği yeni partisi ile ısınmaya başladı. Antalya’nın İbradi ilçesinin belediye başkanı Serkan Küçükkuru CHP’den istifa ettiğini açıkladı.

CHP’DEN İSTİFA ETTİ!

CHP’den iki dönem Antalya İbradi belediye Başkanı seçilen Serkan Küçükkuru partisinden istifa ettiğini duyurdu. Muharrem İnce ile hareket edeceğini dün sosyal medya hesabından açıklayan Serkan Küçükkuru bugün de CHP’den istifa ettiğini resmen ilan etti.

Muharrem İnce’nin parti tüzüğünü belirlemek ve partinin kuruluşunu hızlandırmak için hafta sonunda Nevşehir’de bir otelde kampa giren 80 kişi arasında olduğu öğrenilen Serkan Küçükkuru istifa ettiğini açıklayarak CHP’ye de eleştirilerde bulundu.

KILIÇDAROĞLU’NU ELEŞTİREREK GİTTİ

İstifa açıklaması da yapan Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, “Antalya’ya onlarca defa gelen genel başkanımız 34 senelik aranın ardından AK Parti’den aldığımız İbradı’ya çok istememize rağmen hiç uğramamıştır. Sonra da kırsaldan neden oy alamıyoruz diye yakınıyoruz. Her hafta bir gaf yapan, muhalefet yapmak yerine Ak Parti Genel Başkanı’nın gündem değiştirmek için ortaya attığı sözlere cevap veren, kendi iktidar programını halka anlatmak yerine kısır siyasi tartışmalar içerisinde boğulan bir genel başkandır kendisi. Ben de bu durumlardan rahatsız olduğum için partimden istifa ediyorum. Daha etkin bir siyaset modeli ortaya koyacağına inandığım Muharrem İnce’nin başlattığı hareketle kuracağımız partide mücadeleme devam edeceğim.” dedi.

YENİ PARTİNİN İLK BELEDİYE BAŞKANI OLACAK!

Muharrem İnce’nin kuracağı partinin ilk belediye başkanı şu andaki duruma göre Serkan Küçükkuru olacak.

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir