Berat Albayrak Avrupalı Bir Bakan Beni Tehdit Etti, Gereken Cevabı Aldı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı olarak görev yaptığı sırada yaşadığı bir olay gün yüzüne çıktı.

Berat Albayrak Avrupalı Bir Bakan Beni Tehdit Etti, Gereken Cevabı Aldı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı olarak görev yaptığı sırada yaşadığı bir olay gün yüzüne çıktı. Gazeteci Abdülkadir Selvi tarafından aktarılan olayda Bakan Albayrak'ın, Avrupalı bir başka bakan tarafından tehdit edildiği ve gereken cevabı aldığı ifade edildi.

Siyaset gündeminde çok konuşulacak bir konu günyüzüne çıktı. Hürriyet Gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi tarafından aktarılan olayda, şuanda Maliye Bakanı olarak görev yapan Berat Albayrak'ın, Avrupa'nın önemli ülkelerinin birinin Enerji Bakanı tarafından tehdit edildiği bildirildi. AVRUPALI BAKAN TEHDİT ETTİ GEREKEN CEVAP VERİLDİGazeteci Abdulkadir Selvi, NTV'de yayımlanan bir canlı yayın kapsamında Maliye ve Hazine Bakanı Berat Albayrak'ın kuliste paylaştığı bir olayı aktardı. Selvi bu olaya ilişkin açıklamasında, enerji savaşlarının tehditlere, darbelere hatta işgallere varan sert mücadelelere neden olduğunu vurguladı. Bu kapsamda Bakan Albayrak'ın kuliste, "'Ben bir Batı ülkesinde muhatabım tarafından birebir sözlü, imalı tehdit edilmiş bir bakanım" dediğini söyledi. Berat Albayrak'ın bu olayı çok sıradan olaymış gibi kendilerine aktardığını ifade eden Selvi, açıklamasına şu sözlerle devam etti. "Ne zaman oldu' diye sorduk. 'Enerji Bakanlığım döneminde' dedi. Israrlı sorularımız üzerine, o şahsın Batı'nın büyük devletlerinden birinin Enerji Bakanı olduğunu söyledi. 'Orada ona gereken cevap verildi. Ama bunları ileride yazmamız lazım. Nesiller bunu bilmeli' dedi."Emlak365.com
Yorumlar (0)