Binali Yıldırım Ekrem İmamoğlu'nu Tebrik Etti, İmamoğlu Veri Kopyalama Açıklaması Yaptı!

31 Mart Yerel Seçimlerinde AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçimlere katılan Binali Yıldırım yeni açıklamalarda bulundu! Cumhur İttifakı adayı olarak İstanbul'da büyükşehir belediye başkanı adayı olarak yarışan Binali Yıldırım yeni açıklamalarda bulundu.

Binali Yıldırım Ekrem İmamoğlu'nu Tebrik Etti, İmamoğlu Veri Kopyalama Açıklaması Yaptı!

31 Mart Yerel Seçimlerinde AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçimlere katılan Binali Yıldırım yeni açıklamalarda bulundu!

Cumhur İttifakı adayı olarak İstanbul'da büyükşehir belediye başkanı adayı olarak yarışan Binali Yıldırım yeni açıklamalarda bulundu. Binali Yıldırım Ekrem İmamoğlu'nu Tebrik Ettiİtirazlarının devam ettiğini hatırlatan Binali Yıldırım rakibini bir kere daha tebrik etti. Daha önce sosyal medya üzerinden rakibini tebrik ettiğini hatırlatan Binali Yıldırım "Süreç tabi devam ediyor. YSK bu konuda bir karar verecektir. Hayırlı olsun memlekete, İstanbul'a. Sosyal medya mesajıyla Hayırlı olsun dedim. Eğer duymayanlar varsa tekrar bu vesileyle tekrar etmiş olayım" dedi.Ekrem İmamoğlu'nun İnceleme Yaptırması Hakkında AçıklamaBinali Yıldırım Ekrem İmamoğlu tarafından verildiği iddia edilen soruşturma emri hakkında da açıklama yapan Binali Yıldırım "Yalanladıysa diyecek bir şey yok ama evraklar ortada dolaşıyor. Birisi herhalde imzasını taklit etti demektir. Tabi Belediye Başkanı her türlü incelemeyi yaptırabilir. Ama hukukun içinde yapılması, belediye çalışanlarını şüpheli gibi görmekten uzak kalınması gerekiyor.Şimdi İstanbul'un beklediği bir an önce hizmetlerin ivedi olarak devam etmesidir. Ben ülkeme bugüne kadar çeşitli sorumlulukları alarak hizmet ettim. Konumum makamım ne olursa olsun hizmete devam edeceğiz. Hiçbir zaman makam, koltuk peşinde koşan olmadık. Tek hedefimiz insanımızın yaşam kalitesini arttırmak, hayatını kolaylaştırmak olmuştur. Benim için en büyük makam insanların gönlünde olan makamdır. Bu yönde bir mesafe almışsak eğer Rabbime hamd ederim. Ama şu da bilinmelidir ben hali hazırda İzmir Milletvekiliyim. Bu sorumluluğum da devam ediyor " dedi. Ekrem İmamoğlu Tedbirlerimiz Devam Edecek! Bugün çok konuşulan gündem maddeleri arasında yer alan İstanbul Büyükşehir Belediyesi bilgilerinin kopyalanması konusunda açıklama yapan Ekrem İmamoğlu ise "Daha birçok tedbirimiz olacak. Bunlar mahalli düzeyde olabilir. İnsan kaynakları tespiti düzeyinde olabilir. İştirakler düzeyinde olabilir.Şu an tek tek bunları sıralamaya vakit yetmez. Zira uzman ekiplerimiz çalışıyor. Basına sızıyor, görüyorum. Çok da önemli değil. Belki sızmaması gerekir ama bizim için şeffaflık ana prensip olduğu için orada bir şey yok. Sadece İstanbul'un hafızasını kamu içerisinde hukuka uygun bir şekilde muhafaza etme talimatıdır" diyerek bilgilerin yedeklenmesi iddialarını doğruladı. Emlak365.com


Yorumlar (0)