Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Melih Bulu İstifa Etti İddiası Hakkında Açıklama Yapıldı!

Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.Melih Bulu hakkında çıkan istifa iddialarına yönelik açıklama yapıldı. İddialara bizzat cevap veren Melih Bulu, istifa etmesinin sözkonusu bile olmayacağını ve asla istifa etmeyeceğini söyledi.

Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Melih Bulu İstifa Etti İddiası Hakkında Açıklama Yapıldı!
Türkiye'de son aylarda en çok tartışılan isimlerden birisi olan Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Melih Bulu hakkında istifa ettiğine dair iddialar bir gazetede gündem oldu.

MELİH BULU İSTİFA ETTİ İDDİASI

Kamuoyu Melih Bulu'nun gerçekten istifa edip etmediği üzerine büyük bir merak yaşamaya başladı. Yaşanan bu merak ise bizzat Melih Bulu tarafından ortadan kaldırıldı.

İlgili gazetenin haberine göre Melih Bulu kamuoyunda gördüğü baskılar üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan affını istedi. Ancak bu iddia bizzat Prof. Dr. Melih Bulu tarafından yalanlandı. Melih Bulu istifa etmeyeceğini bir defa daha açıkladı.

ASLA İSTİFA ETMEYECEĞİM

İstifa iddialarına artık gülüp geçtiğini söyleyen Melih Bulu, “Biz Boğaziçi Üniversitesi'ni daha ileriye nasıl taşıyabiliriz şeklinde çalışmalar yapıyoruz. Artık bu istifa konularından vazgeçsinler. Asla istifa etmeyeceğim. Ben artık gülüp geçiyorum. İstifa etti diyerek haber yapıyorlar ama benim haberim yok.” dedi.

Melih Bulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararı ile Boğaziçi Üniversitesi'ne rektör olarak atanmış ve kendisine öğrencilerden, öğretim görevlilerinden ve kamuoyundan sert şekilde tepkiler gelmişti. Bu tepkiler karşısında görevinde kalmaya ısrar eden Melih Bulu hakkında yoğun eleştiriler hafiflemeye başlasa da zaman zaman istifa iddiaları yeniden gündeme getiriliyor.

Emlak365.com
Yorumlar (0)