Cem Adrian Ankara konseri ücretsiz olacak! Batıkent Vedat Dolakay Parkı 2022 konser programı

Batıkent Vedat Dolakay Parkı, Cem Adrian Ankara konseri 2022 için hazırlanıyor. Cem Adrian konseri nerede, ne zaman, saat kaçta, bilet ücreti var mı, girişler ücretsiz mi? Ankara yaz şenlikleri ve konserleri 2022 takvimi...

Cem Adrian Ankara konseri ücretsiz olacak!

Dillere pelesenk olan şarkıları ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan Cem Adrian yeni konser programı kapsamında Ankaralılar ile buluşmaya hazırlanıyor. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ünlü isimleri ücretsiz olarak Ankaralılar ile buluşturmaya devam ederken 13 Ağustos 2022 Cumartesi günü için beklenen isim belli oldu. 

Ankara Yaz Şenlikleri ve Konserleri programı kapsamında milyonların kalbine taht kurmayı başaran ve çok sayıda sevilen şarkıya ses veren Cem Adriaan Ankaralı hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından açıklanan konser programı takvimi kapsamında Cem Adrian Ankara konseri için hem tarih hem de konser alanı yeri belirlenmiş oldu. 

CEM ADRİAN ANKARA KONSERİ NEREDE, NE ZAMAN?

Cem Adrian Ankara konseri için Ankara Büyükşehir Belediyesi beklenen duyuruyu yayımladı. Yapılan açıklama kapsamında Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz olarak düzenlenecek olan Cem Adrian konseri 13 Ağustos 2022 Cumartesi günü gerçekleştirilecek. 

Cem Adrian Ankara konseri ücretsiz olacak! Batıkent Vedat Dolakay Parkı 2022 konser programı

CEM ADRİAN KONSERİ ÜCRETLİ Mİ, BİLET ÜCRETİ KAÇ TL, ANKARA KONSERİ BEDAVA MI?

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Ankara Yaz Şenlikleri konseri programında olduğu gibi bu konserde ücretsiz olacak. Konser alanına girişler ücretsiz ve biletsiz olacak. Tüm Ankaralılar konsere katılabilecek. 

Cem Adrian Ankara konseri ücretsiz olacak! Batıkent Vedat Dolakay Parkı 2022 konser programı - Resim : 2

CEM ADRİAN ANKARA KONSERİ NEREDE, VEDAT DOLAKAY PARKI NEREDE, DOLAKAY PARKINA NASIL GİDİLİR?

Konser Vedat Dolakay Parkı'nda kurulacak olan özel bir alanda gerçekleştirilecek. Söz konusu park Yenimahalle sınırları içerisinde yer alırken hem otobüs hem de metro ile ulaşım imkanı bulunuyor.