CHP'den Ayrılıp Parti Kuracağı Konuşulan Muharrem İnce Tarih Verdi

Yeni parti kuracağı iddia edilen ve siyasi gündemde oldukça çok konuşulan konulara ilişkin Muharrem İnce açıklamalarda bulundu. Muharrem İnce, kendisini ziyaret eden basın mensuplarına yapmış olduğu konuşmasında, tüm merak edilen konulara ilişkin açıklamalarda bulunacağını ifade etti ve bu açıklamalar için tarih verdi.

CHP'den Ayrılıp Parti Kuracağı Konuşulan Muharrem İnce Tarih Verdi

Cumhuriyet Halk Partisi'nde Muharrem İnce'nin parti kurup kurmayacağı tartışmaları devam ediyor. 

Konuya ilişkin kendi sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Muharrem İnce konuya ilişkin net bir cevapta bulunmamıştı. Son olarak hakkında bölücü gibi ithamların olduğunu ifade eden Muharrem İnce bu tür söylemlere eleştiride bulunmuştu. 

MUHARREM İNCE: KİM HAİN KİM BÖLÜCÜ AÇIKLAYACAĞIM

Muharrem İnce konuya ilişkin son açıklamasını kendisini ziyarete giden basın manesuplarına yaptı. CNN Türk televizyonundan Fulya Öztürk'e konuşan İnce, kendisine yöneltilen hain ve bölücü söylemlerini yeniden hatırlattı. 

Önümüzdeki günlered kapsamlı açıklamalarda bulunacağını ifade eden Muharrem İnce, "Önümüzdeki hafta Ankara'ya gideceğim. Ankara'da ne yapmak istediğimi, neler olduğunu, hakkımda birçok iftiralar, yalanlar var. Pek çok ipe sapa gelmez adam açıklama yapıyor. Bunları duyuyorum. Kulaklarımı kapadım, önümüzdeki hafta Ankara'da her şeyi detaylarıyla açıklayacağım." ifadeleri kullandı. 

Muharrem İnce konuşmasının sonunda ayrıca kendisine sorulan CHP'ye küskün müsünüz? sorusuna Hayır Hayır, diyerek yanıt verdi. 

Emlak365.com