Çılgın dondurmacı bu sefer takipçilerini çıldırttı! Son dansı ile sınırları aştı, tepkiler çığ gibi yağdı

Yapmış olduğu danslar ile adını duyuran çektiği videolar ile milyonlarca kişi tarafından izlenen çılgın dondurmacı son videosu ile tepkilerin odağına oturdu.

Çılgın dondurmacı bu sefer takipçilerini çıldırttı! Son dansı ile sınırları aştı, tepki yağdı

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı videolar ile sosyal medya fenomeni haline gelen ve milyonlarca takipçiye ulaşmayı başaran Çılgın Dondurmacı bu sefer eleştirilere hedef oldu. Mehmet Dinç, namı değer Çılgın Dondurmacı Antalya'da dondurma tezgahında müşterileri ile karşılıklı olarak yapmış olduğu danslarla adını duyurmuştu. 

Genellikle dondurma almaya gelen bayan müşterileri ile dans etmeyi tercih eden Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç'in izlenme rakamları artsa da kendisini eleştiren kişilerin sayıları da artıyor. TikTok hesabı üzerinden yaptığı son paylaşımdaki dansı ise takipçilerini ikiye böldü. Dansı aşırı samimi bulan takipçileri kadının rahatsız olduğunu belirterek çılgın dondurmacıyı eleştirdi. 

KADIN HAYRANIYLA DANS EDEN ÇILGIN DONDURMACI HAREKETİ NEDENİYLE SOSYAL MEDYA LİNCİNE UĞRADI! 

Türkiye'nin en çok tanınan sosyal medya fenomenleri arasında yer alan Çılgın Dondurması Mehmet Dinç son çektiği video ile takipçilerini de ikiye böldü. Sosyal medyada yayımladığı video üzerinden ağır eleştirilere maruz kalan Dinç henüz eleştirilere yanıt vermedi. 

 Çılgın dondurmacı bu sefer takipçilerini çıldırttı! Son dansı ile sınırları aştı, tepkiler çığ gibi yağdı

Kendisinden dondurma almak için kişilerle yaptığı dans showları ile tanınan çılgın dondurmacı son dönemde sadece güzel bulduğu kadınlarla dans yaptığı iddiası ile eleştirilere maruz kalıyordu. 

Çılgın dondurmacı bu sefer takipçilerini çıldırttı! Son dansı ile sınırları aştı, tepkiler çığ gibi yağdı - Resim : 2

Son videosunda yine bir genç hayranıyla dans eden Çılgın Dondurmacı son derece samimi bir şekilde dans ettiği iddiası ile yine eleştirilerin hedefi haline geldi. Videoyu izleyen kişilerin ortak görüşü ise kadının rahatsız olduğunu göstermesi yönünde oldu. 

Çılgın dondurmacı bu sefer takipçilerini çıldırttı! Son dansı ile sınırları aştı, tepkiler çığ gibi yağdı - Resim : 3

Pek çok kişi kadının rahatsız olduğunu belirterek dans gösterisi için çılgın dondurmacıyı eleştirdi.