Cumhurbaşkanı Erdoğan Çarşamba Günü Ne Açıklayacak?

AK Parti'de çarşamba günü 7. Olağan Büyük Kongre yapılacak. Bu kongre ile AK Parti'de 50 kişilik Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) ve diğer kurulların yeni üyeleri belirlenecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ise yapacağı konuşma ile 2023 manifestosunu açıklayacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan ne açıklayacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan Çarşamba Günü Ne Açıklayacak?
Türkiye'de siyaset bu hafta AK Parti'nin 7. Olağan Büyük Kongresi'ne kilitlendi. Özellikle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kongre konuşması büyük bir merakla bekleniyor.

AK PARTİ'NİN BEYİN TAKIMI DEĞİŞECEK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden AK Parti Genel Başkanı seçileceği kongrede Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) üyeleri ile diğer kurulların yeni üyeleri belirlenecek. AK Parti'de oluşacak yeni kurullar 2023 seçimlerinin beyin takımı olacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kongrede bir konuşma yaparak 2023 manifestosunu açıklayacak. 2023 manifestosu ile AK Parti'nin yol haritası da belli olacak. Özellikle yerlilik ve millilik üzerine oluşturulacak olan yeni yol haritasının detaylarını Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN NE AÇIKLAYACAK?

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanacak olan yol haritasında insan hakları, hukuk ve ekonomi alanında önemli detayların yer alacağı bildirildi. Türkiye'nin yeni hedefleri, atacağı yeni adımlar bu manifesto ile netleşecek. Ayrıca 2023 seçimleri için de AK Parti'nin izleyeceği politikanın da ana noktaları belirlenecek.

Emlak365.com
Yorumlar (0)