Cumhurbaşkanı Erdoğan: "CHP Gibi Muhalefeti Mumla Arasak Bulamayız!"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin Adana, Antalya, Bursa ve Muğla il kongrelerine video konferans yolu ile bağlanarak önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "CHP Gibi Muhalefeti Mumla Arasak Bulamayız!"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin Adana, Antalya, Bursa ve Muğla il kongrelerine video konferans yolu ile bağlanarak önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gündeminde yine CHP vardı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin il kongrelerine video konferans yoluyla bağlanarak gündeme dair açıklamalarda bulundu.AK PARTİ'Yİ SORUMLU TUTMAK YÜZSÜZLÜKTÜR!CHP'nin AK Parti'yi hedef aldığını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “CHP teşkilatlarını saran taciz ve tecavüz olaylarıyla alaklı konuşamayanlar bugün bizlere saldırıyorlar. Partilerinde meydana gelen istifalardan bile bizi sorumlu tutuyorlar. Parti içi kavgalarında AK Parti'yi sorumlu tutmak yüzsüzlüktür.” dedi.AYAKLARINA TAŞ DEĞSE BİZİ SUÇLUYORLAR!CHP'nin ayağı taşa değse AK Parti'yi sorumlu tutan bir yönetimi olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bunlar gidip terör örgütünün siyasi uzantısıyla ittifak yaparlar ve bunu sorgulamazlar ama gelip bizim partimize saldırırlar. CHP yönetiminin ayağına kazayla taş değse AK Parti'yi suçluyorlar. Gezi olaylarından itibaren Türkiye'de nerede bir provokasyon varsa bakın en ön safında CHP'liler var.Onlar gizlemeye çalışsalar da millet kimlerle yol yürüdüklerini görüyor. CHP Genel Başkanı FETÖ'cüler için İstanbul'da terörist uzantılarıyla yürüdü. PKK paçavraları önünde nöbet tuttular. Her hafta bir milletvekillerini 6-8 Ekim olaylarının failine cezaevine gönderdiler.” ifadelerini kullandı.CHP GİBİ MUHALEFETİ MUMLA ARASAK BULAMAYIZ!İktidar olarak CHP'nin kendileri için bulunmaz bir nimet olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Biz CHP'den çok memnunuz. Allah var bu konuda CHP bizim için bulunmaz nimettir. Böyle bir muhalefet bizim için büyük şans oluyor. Ancak derdimiz demokrasimiz adınadır. Türk siyaseti adına endişelerimiz var. Yoksa iktidar olarak kendi siyasetimiz açısından mumla arasak bulamayacağımız bir rakiple karşı karşıyayız. Gazi'nin emaneti diyerek CHP'ye oy veren vatandaşlarımız için de ayrıca üzülüyoruz.” şeklinde konuştu.Emlak365.com

Yorumlar (0)