Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Alışveriş Sonrası Kendisinden Para İstemeyen Esnafa Cevap!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Taksim'de kestane ve süt mısırı satın aldığı esnaf arasında geçen diyalog dikkat çekti. Satın aldığı ürünler için para almamayı teklif eden esnafa Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Olmaz, olmaz” cevabını verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Alışveriş Sonrası Kendisinden Para İstemeyen Esnafa Cevap!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapımı süren Atatürk Kültür Merkezi'nde bugün incelemelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bu incelemelerinde Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altın, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve diğer yetkili isimler de eşkil ettiler.

Atatürk Kültür Merkezi inşaatında 20 dakikalık incelemenin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindeki heyet Taksim Meydanı'na gittiler. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yürüdüğü güzergahta vatandaşlar kendisine sevgi gösterilerinde bulunarak desteklerini sundular. Taksim Meydanı'nda bir süre kalan Cumhurbaşkanı Erdoğan meydandaki bir esnaftan da alışveriş yaptı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE ESNAF ARASINDA DİYALOG

Cumhurbaşkanı Erdoğan bir kestaneciden satın aldığı kestaneleri ve mısırları yanındaki yetkili isimlere, gazetecilere ve vatandaşlara ikram etti. Sıra ödeme yapmaya gelince de dikkat çeken bir diyalog gerçekleşti. Esnaf Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan para almak istemedi ama Cumhurbaşkanı Erdoğan bunu kabul etmedi. “Olmaz, olmaz” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan esnafa aldıkları ürünlerin karşılığı olan ödemeyi yaptı.

Kestaneciye ödeme yaptığı sırada Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Hakkını helal et. Ben el öptürmüyorum. Annenin elini öp, git babanın elini öp, ayrıca anneler başımızın tacıdır. Onun bir de ayağının altını öp.” dedi.

Emlak365.com
Yorumlar (0)