Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi Resmi Gazete'de Yayımlandı: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 4 Bakanlık İçin Yeni Atama Kararları!

Cumhurbaşkanlığı Tarafından Yapılan Atamalar Hakkında Kararlar (Karar: 2020/546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558) 4 Aralık 2020 tarihli Resmi Gazete ile yayımlandı.

Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi Resmi Gazete'de Yayımlandı: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 4 Bakanlık İçin Yeni Atama Kararları!

Cumhurbaşkanlığı Tarafından Yapılan Atamalar Hakkında Kararlar (Karar: 2020/546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558) 4 Aralık 2020 tarihli Resmi Gazete ile yayımlandı. Yayımlanan kararlar kapsamında 4 bakanlık ve çok sayıda kamu kurum, kuruluşu bünyesinde görev yapan kişiler hakkında önemli görev değişiklikleri yapıldı. Yeni yapılan atamalar ve görevi değişen isimler için alınan 4 Aralık 2020 tarihli atama kararları haberimizde...

4 Aralık 2020 tarihli atama kararları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanarak Resmi Gazete ile yayımlandı. Alınan yeni kararlar doğrultusunda çok sayıda kadro için önemli değişikliklere gidildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalnaan atama kararnamesi kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tarım ve Ormancılık Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı olmak üzere 4 bakanlık bünyesinde de önemli değişikliklere gidildi. 4 ARALIK 2020 TARİHLİ ATAMA KARARLARI! CUMHURBAŞKANLIĞI ATAMA KARARNAMESİ İLE GÖREVDEN ALINAN VE YENİ ATANAN KİŞİLER KİMLER?Adli Tıp Kurumu Açık bulunan Başkan Yardımcılığına Tarık Yusuf UÇAR atanmıştır.Adli Tıp Kurumu Beşinci Adli Tıp İhtisas Kurulu Adli Tıp Üyesi Uzm. Dr. Müfit İRİS görevden alınmış ve bu suretle boşalan Beşinci Adli Tıp İhtisas Kurulu Adli Tıp Üyeliğine Uzm. Dr. Caner BEŞKOÇ atanmıştır, Adli Tıp Kurumu Beşinci Adli Tıp İhtisas Kurulu Tıbbi Mikrobiyoloji Üyeliğine İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Öğretim Üyesi Prof. Dr. Arif KAYGUSUZ görevlendirilmiştir.Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Açık bulunan Hukuk Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığına Çocuk Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Şule ÜRKER atanmıştır.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığına Havvanur YURTSEVER atanmıştır.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdür Yardımcılığına, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Hikmet HASPOLATLI atanmıştır.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığına, Rize Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Haşan BEBEK atanmıştır. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdür Yardımcılığına Haluk Şahin YAZGI atanmıştır.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mekansal Planlama Genel Müdür Yardımcılığına Selçuk AYDEMİR atanmıştır.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdür Yardımcılığına Mustafa KOLÇAK atanmıştır.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yerel Yönetimler Genel Müdür Yardımcılığına Emrullah TÖREMEN atanmıştır.

Tarım ve Orman Bakanlığı nda açık bulunan Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdür Yardımcılığına  Erdem İSMETOĞLU atanmıştır.Tarım işletmeleri Genel Müdürlüğünde açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine Ertuğrul ANBAR atanmıştır.Ticaret Bakanlığı Ticaret Araştırmaları Genel Müdür Yardımcısı Ebru ARISOY görevden alınmıştır.Ticaret Bakanlığında açık bulunan Ticaret Başmüfettişliğine Tarım ve Orman Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Fatih SARIKAYA atanmıştır.Emlak365.com


Yorumlar (0)