Ege Bölgesi Beşik Gibi: AFAD'dan Peş Peşe Deprem Açıklamaları Geldi, Önce İzmir Sonra Manisa Depremle Sarsıldı!

Afet ve Acil Durum Yönetimi Dairesi Başkanlığı AFAD son dakika deprem haberleri vermeye devam ediyor.

Ege Bölgesi Beşik Gibi: AFAD'dan Peş Peşe Deprem Açıklamaları Geldi, Önce İzmir Sonra Manisa Depremle Sarsıldı!

Afet ve Acil Durum Yönetimi Dairesi Başkanlığı AFAD son dakika deprem haberleri vermeye devam ediyor. Ne yazık ki Ege Bölgesindeki fay hareketliliği tüm hızı ile devam ederken bugün önce İzmir ardından da Manisa'da peş peşe depremler haber oldu. Son dakika deprem haberleri, AFAD, Kandilli deprem açıklamaları, bugün deprem oldu mu, nerede deprem oldu?

Emlak365.com/ 2020 yılına çok sayıda acı sığdıran Türkiye pandeminin yanı sıra yaşanan büyük depremlerle de sarsılmıştı. Elazığ, İzmir ve Van'da yaşanan depremlerle ne yazık ki çok sayıda vatandaşımız enkaz altında kalarak hayatlarını kaybederken 2021 yılı da depremlerle başladı. AFAD SON DAKİKA DEPREM AÇIKLAMASI: İZMİR URLA'DA DEPREM MEYDANA GELDİ! Yapılan son dakika açıklaması ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Dairesi Başkanlığı AFAD, ne yazık ki Ege Bölgesinde hissedilen fay hareketliliğin sürdüğünü duyurdu. Önce Urla merkezli 4 şiddetinde deprem meydana gelirken Kandilli Rasathanesi ise depremi Ege Denizi açıklarında yaşandığını duyurdu. 

AFAD tarafından Urla merkezli olarak açıklanan depremin şiddeti 4.0 olarak duyurulurken ilk defa Kandilli Rasathanesi depremin şiddetini AFAD'dan daha düşük duyurdu. Kandilli Rasathanesi tarafından yapılan duyuruda depremin şiddeti 3.7 olarak ilan edildi. 

İZMİR'İN ARDINDAN MANİSA'DA SALLANDI! 2020 yılını sürekli olarak yaşanan depremlerle sıkıntılı olarak atlatan Manisa'da 2021 yılı yine depremle başladı. Kandilli Rasathanesi tarafından yapılan açıklamaya göre Türkiye Saati ile saat 07:23'te meydana gelen depremin şiddeti 3.1 olarak ilan edildi. Deprem yerin 6,4 kilometre derinliğinde meydana gelirken depremin merkez üssü ise Manisa ilinin Akhisar ilçesine bağlı olan Musalar köyü olarak duyuruldu. Yorumlar (0)