Emniyet Müdürleri atama kararnamesi son dakika 2022! Hangi illerin emniyet müdürü değişti, merkeze çekilen ve görev yeri değişen emniyet müdürleri kimler?

12 Ağustos 2022 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Tarafından Yapılan Atamalar Hakkında Kararlar (Karar: 2022/392, 393, 394, 395, 396) kapsamında Emniyet Müdürleri Kararnamesi yayımlandı. Atama kararları ile görev yeri değişen, atanan ve merkeze çekilen emniyet müdürleri kimler?

Emniyet Müdürleri atama kararnamesi Resmi Gazete ile yayımlandı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan Cumhurbaşkanlığı Tarafından Yapılan Atamalar Hakkında Kararlar (Karar: 2022/392, 393, 394, 395, 396), 12 Ağustos 2022 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanarak yürürlüğe girdi. Yürürlüğe giren kararname kapsamında 13 ilin emniyet müdürü değişti! 

2 ilde emniyet müdürleri merkeze çekilirken 11 ilde ise emniyet müdürü değişikliği yapıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından imzalanan atama kararnamesi ile aynı zamanda uzun süredir beklenen mülki idare amirleri ve Vali Yardımcısı, Kaymakam ve Kaymakam Yardımcısı atamaları da yapıldı. 

EMNİYET MÜDÜRLERİ KARARNAMESİ 2022 İLE MERKEZE ÇEKİLEN EMNİYET MÜDÜRLERİ KİMLER?

2022 Emniyet Müdürleri atama kararnamesi son dakika olarak Resmi Gazete ile yayımlanarak yürürlüğe girdi. Emniyet mensuplarının uzun süredir beklemiş olduğu kararname kapsamında merkeze çekilen emniyet müdürleri; Diyarbakır İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın ve Giresun İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay olarak belirlendi. 

Emniyet Müdürleri atama kararnamesi son dakika 2022! Hangi illerin emniyet müdürü değişti, merkeze çekilen ve görev yeri değişen emniyet müdürleri kimler?

Diyarbakır İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın Polis Başmüfettişliği görevine, Giresun İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay Emniyet Genel Müdürlüğü Belge Yönetimi ve Koordinasyon Daire Başkanlığı görevine atandı. 

Emniyet Müdürleri atama kararnamesi son dakika 2022! Hangi illerin emniyet müdürü değişti, merkeze çekilen ve görev yeri değişen emniyet müdürleri kimler? - Resim : 2

11 AĞUSTOS 2022 TARİHLİ EMNİYET MÜDÜRLERİ ATAMA KARARNAMESİ! YENİ ATANAN EMNİYET MÜDÜRLERİ LİSTESİ İLE YENİ EMNİYET MÜDÜRLERİNİN GÖREV YERLERİ VE ŞEHİRLERİ NERESİ?

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya Diyarbakır İl Emniyet Müdürü,

Antalya İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü,

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş Sakarya İl Emniyet Müdürü,

Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanı Orhan Çevik Antalya İl Emniyet Müdürü,

Emniyet Genel Müdürlüğü Belge Yönetimi ve Koordinasyon Daire Başkanı Recep Güzel Yazıcı Giresun İl Emniyet Müdürü,

Vekâleten Karabük İl Emniyet Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Polis Başmüfettişi Kadir Yırtar Karabük İl Emniyet Müdürü,

Vekâleten Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Polis Başmüfettişi Hakan Sıralı Kütahya İl Emniyet Müdürü,

Vekâleten Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Polis Başmüfettişi Ali Loğoğlu Nevşehir İl Emniyet Müdürü,

Vekâleten Siirt İl Emniyet Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Polis Başmüfettişi Hakan Yıldırımoğlu Siirt İl Emniyet Müdürü,

Vekâleten Sinop İl Emniyet Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Polis Başmüfettişi Tarıkhan Çetiner Sinop İl Emniyet Müdürü,

İstanbul Terörle Mücadeleden sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Polis Başmüfettişi Kayhan Ay Kastamonu İl Emniyet Müdürü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından imzalanan İl Emniyet Müdürü atama kararları 12 Ağustos tarihli Atama Kararnamesi ile yayımlanarak yürürlüğe girdi.