GÜNDEM

Esra Erol Çılgına Döndü, Konuğunu Canlı Yayında Kovdu! Mide Bulandıran İlişki Duyanları Şok Etti!

ATV'nin çok izlenen programlarından birisi olan Esra Erol'da yine bir skandal olay ile gündeme geldi. Eşi ve sevgilisi ile aynı evde yaşayan adamın pişkinliği karşısında Esra Erol sinirlerine hakim olamayarak konuğunu canlı yayında programdan kovdu.

ATV'nin çok izlenen programlarından birisi olan Esra Erol'da yine bir skandal olay ile gündeme geldi. Eşi ve sevgilisi ile aynı evde yaşayan adamın pişkinliği karşısında Esra Erol sinirlerine hakim olamayarak konuğunu canlı yayında programdan kovdu.

Türkiye’yi şaşkına çeviren olaylarla gündem olmayı başaran program Esra Erol’da yine bir skandal ile kendisinden söz ettirdi. Eşi ve sevgilisi ile aynı evde yaşayan adamın pişkinliğine Esra Erol dayanamadı.

BİR SKANDAL DAHA ORTAYA ÇIKTI!

Bir süre önce Hayriye Uysal isimli kadın 19 yaşındaki kızının bulunması için Esra Erol’un programına başvurdu. Elde edilen bilgilere göre Hayriye Uysal’ın kızı Nilüfer Uysal, evli olan Salih kaya ile kaçmıştı. Ancak Salih Kaya’nın resmi nikahlı eşi ile sevgilisinin aynı evde yaşamaya başladığının öğrenilmesiyle sapkın ilişki ortaya çıktı.

Esra Erol tarafları yayına alarak yaşanan soruna çözüm üretmek istedi. 19 yaşındaki Nilüfer Uysal programa katılıp yaşadığı ilişkiden memnun olduğunu ve buna da devam edeceğini söyledi. Resmi nikahlı eş Mevla Kaya ise önce boşanmayacağını, ardından ise boşanacağını söyledi.

RESMİ NİKAHLI EŞE SALDIRDI

Program sırasında resmi nikahlı eşinin boşanacağını kuliste öğrenen Salih Kaya yayına dalıp Nilüfer Uysal’ı götürmeye çalıştı. Bunun üzerine araya Esra Erol girerek her ikisini de oturttu. Ancak sakinleşmeyen ortam Nilüfer Uysal’ın resmi nikahlı eş Mevla Kaya’nın üzerine saldırmasıyla daha da gerildi. Güvenlik araya girip saldırıyı engellerken bu sırada programa mecburi ara verildi.

ESRA EROL CANLI YAYINDAN KOVDU!

Program yeniden başladığında ise Salih Kaya açıklamalarıyla herkesi şok etti. Esra Erol’un kendisine sorduğu “Bütün bunların sebebi sensin biliyorsun değil mi” sorusunu sorunca Salih Koaya “evet” yanıtını vermesi ile Esra Erol Çılgına döndü. “Bundan da utankıyorsun” diyerek çıkışan Esra Erol, Salih Kaya’nın sözlerine devam etmesi üzerine konuğunu stüdyodan, “Salih defol git” sözleriyle kovdu.

Salih Kaya stüdyoyu terkederken Nilüfer Uysal’ı da görütmek istedi. Esra Erol artık sinirlerine daha fazla hakim olamayarak, “Arsızlar pişkinler, ben böyle bir şey görmedim.” şeklinde tepkisini ortaya koydu.

Emlak365.com


Bir Yorum

  1. Çok övündüğünüz Türk aile yapısına bakın. Fuhuş serbest eş üstüne eş serbest ama din tüccarlığında sınır yok hangi din??

  2. ülkeyi bu hale geçmişten günümüze aynı tip yönetimler getirdi. ekolojik, ekonomik, sosyolojik olarak yıkıma uğratan din tüccarları getirdi.

  3. adam 2.ci evliliğini yapmış kendi düşünceleri beraber kalmak istiyorlar . tek evlilik daha iyi ama islamda adeletli davranırsa erkek hanımının rızasını alarak evlenir . yalnız burda esra erol reytik uğruna herşey yapıyır .yardım edecekler bahenesiyle bir yuvayı yıkmak istiyor . maden kendisi çok akllı mahya ile niye evlemiş milletin aklı yokmu her yere reytinğ uğruna maydonoz oluyor .salih büyük hata yapmış .bu kadın milletinin dırdırı bitermi millet bir tanesine güç yetiremiyor . bu kardeşimiz iki tane almış bitmez dertleri .

  4. İnsanların yaptığını İslama mal etmek yanlış düşünce insanlar şeytanlaşmışsa Allah ne yapsın peygamber ne yapsın kuran ne yapsın yüce Allah kullarını uyarmış iyi amel işlersen iyi insanlarlardan olursun şeytana tabi olursan kötü insanlardan olursun .ama insanlar her pisliği yapar topu İslama İslamiyete mal etmeye çalışıyor yazıktır günahtır Allah'tan korkun.yüce Allah insanları hür ve özgür bırakmıştır iyi yolu kötü yolu göstermiştir herkes kendi ettiğiyle yargılanacak .islam dini mükemmel bir din ve tabiiki yaşamasını bilene .

  5. Bunda anormal olan ne. İslam dört tane hak vermiş. Adam ikisini kullandı diye medyada linç ediliyor. Doğu da maddi durumu yerinde olanların dört tane karısı elli kadar çocuğu var.

  6. Ülkenin çivisi çıktı da,bu ülke bu hale neden ve nasıl geldi diyen yok.Gemisini kurtaran aslan !!!

  7. Türk ile Yapısı Türk töreleri üzerine oturursa anlamlı olur. Bunlar Türk ile Yapısının göstergesi değil, dejenere olmuş halidir. Bilmediğin konuda Türk'e laf söyleme.

  8. Sayın insan isimli arkadaş, bu gördüğün şey beşeri nefis'den kaynaklı. Ne doğduğu ülke sınırları içerisinde süre gelen örf, adet, gelenek ne de din ile ilgili değil.. Şimdi sen Türk aile yapısı'nı hedef alıyorsun. Pardon senin ki farklı bir ülkenin aile yapısı ise bilemeyiz. Bu gibi sapkın duyguları meşrulaştıran batı dizileri/filmleri'dir. Orada özendirerek izlettiğinden etkilenip. Cinsel özgürlük düşüncesiyle bunlara kalkışanlarda yoktur o laf attığın Türk aile yapısı ve olmadığındandır bu olanlar. Troll'lükte üstünüze yok.

  9. sen dört taneyi yanlış anlamışsın. o dediğin şey islamiyetin ilk yıllarında savaşlar çok ve doğal olarak de şehitler çok oluyordu. şehitlerin de aileleri zor durumda kalmasın ihtiyaçları karşılaşıla bilsin diye izin verilen bir olaydır. kaldı ki diyelim senin dediğin gibi olsun… o kadar hassas bir terazi ki ikisi yada senin deyiminle 4 kişi arasında birbirleri arasında gram hak geçirmeyecek hepsine aynı oranda ilgileneceksin, ihtiyaçlarını karşılaya bileceksin. bunu yapa bilecek yürek ve hassaslık var mı sende. bu günahın altına girebilir misin sen? olayı günaha ve kul hakkına bağladım. malum sen dinin arkasına geçip bu olayı meşrulaştırmaya çalıştın. namaz kılmıcan, oruç tutmucan, kul hakkı yicen, yalan sende , hasetlik sende, dinden 100 km uzakta bir yaşam. ama dinde işine gelen bir hadis bir sünnet buldun mu en azılı dindar olacan…. BİZİM BUNLARA KARNIMIZ TOOOOK

  10. Eskiden zina suçtu ve cezası ağırdı.Zinayı serbest bırakan yasayı kim çıkardı acaba hadi tahmin edin bilene 10 puan!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir