Esra Erol'un Gündeme Getirdiği Yufkacı Muammer Olayında Şok Eden İtiraflar!

ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programında işlenen konulardan olan Yufkacı Muammer olayında yeni gelişmeler yaşandı. İtirafların gelmesi ile programın sunucusu Esra Erol bile şoka uğramaktan kendisini alamadı.

Esra Erol'un Gündeme Getirdiği Yufkacı Muammer Olayında Şok Eden İtiraflar!
ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programı zaman zaman gündeme getirdiği marjinal konulara bir yenisini daha ekleyerek gündem oldu. Toplumun tepkisini çeken konuları işleyen ve ahlaki erezyona neden olduğu belirtilen Esra Erol'da programında son skandal konu Yufkacı Muammer olayı oldu. Günlerdir Türkiye'nin konuştuğu ve iki eltinin Yufkacı Muammer olarak tanınan adama kaçtığı olayda yeni bir itiraf gündeme geldi. Buna göre üçüncü kadının da olduğu ortaya çıktı.

YUFKACI MUAMMER KONUŞTU

Esra Erol ile programda telefonla konuşan Yufkacı Muammer verdiği cevaplarla herkesi çileden çıkardı. Esra Erol'un “Hamide'yi hemen gönderin eşinden boşansın” sözleri üzerine Yufkacı Muammer, “Ben Hamide'yi zorla tutmuyorum. Yanımda beni sevdiği için kalıyor. Kendisi isterse gelebilir. Hamide beni sevdiği için yanıma geldi. Ben bu durumda yuva mı yıkmış oluyorum. Benimle alakası ne?” yanıtını verdi.

KAÇAN EVLİ KADIN ÇARPIK İLİŞKİYİ İTİRAF ETTİ

Hamide'nin itirafları ise yaşanan olayın çarpıklığını net şekilde ortaya koydu. Yufkacı Muammer'e kaçmadan önce kocasının da tanıdığı bir kişinin evinde kaldığını söyleyen Hamide eltisiyle kaldığı yeri de itiraf edince herkes neye uğradığını şaşırdı. Eltisinin kuzeninde bir gece kaldıklarını söyleyen Hamide daha sonra eltisi ile beraber Yufkacı Muammer'e kaçtıklarını söyledi.

ÜÇÜNCÜ KADIN ORTAYA ÇIKTI

Türkiye'nin anlamakta güçlük çektiği skandalın şaşkınlığı sürerken programa katılan bir başka kadın Yufkacı Muammer'in hayatını mahvettiğini iddia etti. Telefonla Esra Erol'da'ya katılan Ayşe isimli kadın, “Muammer hayatta çalışmayı sevmez. İşin kolayını bulmuş. Kandırdığı kadınların parasını yiyor. Çok dürüst olduğunu söyleyip güven veriyor. Para bitince de seni ortada bırakıyor ve hayatını mahvediyor.” dedi.

EVLİYDİM BENİ KANDIRDI

Kendisinin de Yufkacı Muammer tarafından kandırıldığını söyleyen Ayşe isimli kadın, “Beraber olduğu kadınları ölümle tehdit ediyor. Ben evliydim ve eşimden boşanmaya karar vermiştim. Düştüğüm boşluk sırasında bu benim karşıma çıktı. Adeta beynimi yıkadı. Çok ikna edici konuştu ve beni kandırdı. İnsanları dürüst olduğunu söyleyerek inandırıyor.” ifadelerini kullandı.

ABİ ŞEKLİNDE HİTAP EDİYORDUM BİR ANDA KENDİMİ AYNI EVDE YAŞARKEN BULDUM

İtiraflarına devam eden Ayşe isimli kadın, “Ben Muammer'e abi şeklinde hitap ediyordum ama ne olduğunu anlamadan aynı evde yaşarken buldum kendimi. Bu benim kocamın arkadaşıydı, evimize girip çıkardı. Sözde beni eşimle barıştırmak için benimle görüşmeye başladı. Karısı bana gelinim diyordu ama niyeti başkaymış. Çok geç anladım.” şeklinde konuştu.

Yufkacı Muammer'i sevdiğini söyleyen Hamide'ye de seslenen 3. kadın Ayşe, “Seni köle gibi kullanacak ve ne olduğunu anlamayacaksın. Her şeyinden faydalanacak. Senden sıkıldığında ve menfaatleri bittiğinde de sana şiddet uygulayacak. Bu şiddet sadece dayak olarak olmayacak. Tecavüz edecek, psikolojik olarak seni bitirecek. Sen ise sesini bile çıkaramayacaksın. Çünkü gidecek bir yerin olmayacak. Sonra başka kadınlarla aldatıldığını öğreneceksin. Bu bu hataya düştüm yıllarca bedel ödedim. Şimdi kendime yeni bir hayat kurabildim.” dedi.
Yorumlar (0)