Esra Erol'un Programında Skandallar Bitmiyor! Öfkeli Anne, Sapkın İlişki Yaşayan Kızına Canlı Yayında Terlikle Saldırdı!

ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programında geçtiğimiz hafta Esra Erol'un stüdyodan kovduğu konuklar son programda bir skandala daha imza attılar.

Esra Erol'un Programında Skandallar Bitmiyor! Öfkeli Anne, Sapkın İlişki Yaşayan Kızına Canlı Yayında Terlikle Saldırdı!

ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programında geçtiğimiz hafta Esra Erol'un stüdyodan kovduğu konuklar son programda bir skandala daha imza attılar. Evli sevgilisi ve onun eşi ile aynı evde yaşamaya başlayan kızın annesi sinirlerine hakim olamayarak canlı yayında terlikle kızına saldırdı.

Esra Erol'da programı yine bir skandal olayla manşetlerden düşmüyor. Evli sevgilisini ve onun eşi ile aynı evde yaşamayan başlayan genç kızın annesi sinirlerine hakim olamadı, canlı yayında kızına saldırdı.CANLI YAYINDA BÜYÜK SKANDAL!Geçtiğimiz Cuma günü ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programında büyük bir skandal patlak vermişti. Her şey Salih Kaya isimli vatandaş 19 yaşındaki Nilüfer Uysal'ı kaçırması ile başladı. Nilüfer Uysal'ın annesi hayriye Uysal, Esra Erol'da programına başvurarak kızının evli bir adamla kaçtığını ve bulunmasını istediğini söyledi. Bunun üzerineyapılan araştırmada büyük bir skandalın ayrıntıları ortaya döküldü.EŞİ, SEVGİLİSİ VE ÇOCUKLARI AYNI EVDE YAŞAMAYA BAŞLADI!Salih Kaya'ya kaçan Nilüfer Uysal, Salih Kaya'nın eşi Mevla Kaya ve çocukları ile aynı evde yaşamaya başladıkları tespit edildi. Hem sevgilisini hem de eşini aynı evde yaşamaya zorlayan Salih Kaya büyük bir pişkinlikle Esra Erol'da programına katıldı. Cuma günü yayınlanan programda sinirlerine hakim olamayan Esra Erol, Salih Kaya'yı stüdyodan kovmuştu.RESMİ NİKAHLI EŞİ DÖVMEYE KALKTI!Son yayınlanan programda yine Salih Kaya, Nilüfer Uysal ve Mevla Kaya olayı işlendi. Daha önceki programda canlı yayın sırasında Nilüfer Uysal, Salih Kaya'nın resmi nikahlı eşi ve 3 çocuğunun annesi olan Meyra Kaya'ya saldırmıştı. Son programda da benzer bir saldırı meydana geldi.ANNE SİNİRLERİNE HAKİM OLAMADI TERLİKLE KIZINA SALDIRDI!Kızının yaşadığı aykırı ilişkiyi kabullenemeyen Hayriye Uysal, Nilüfer Uysal'ın annesinin evine dönmek için ikna olmaması üzerine öfkesine hakim olamadı. Kendisini kaybeden Hayriye Uysal ayağındaki terliği çıkartarak kızının üzerine saldırdı. Terliği kızına fırlatan anne bir anda stüdyoda soğuk duş etkisi yaptı. Neye uğradığını şaşıran Esra Erol ise, “Yine geldi o terlik, kusura bakmayın” diyerek programı kapattı.Emlak365.com

Yorumlar (0)