Gazeteci Fatih Altaylı'dan İmamoğlu ve Yavaş Kıyaslaması! İşte Güvenilir Bulduğu İsim

Ünlü Gazeteci Fatih Altaylı katıldığı bir sosyal medya programında Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş hakkında açıklamalarda bulundu. Altaylı, Mansur Yavaş'ı, İmamoğlu'na göre daha güvenilir bulduğunu söyledi.

Gazeteci Fatih Altaylı'dan İmamoğlu ve Yavaş Kıyaslaması! İşte Güvenilir Bulduğu İsim
Gazeteci Fatih Altaylı gündeme ilişkin konuları ele almak üzere bir sosyal medya kanalında konuk olarak yer aldı. Burada hem siyaset başlıklarını hemde gündemde yer alan konuları değerlendiren Fatih Altaylı yine gündemde konuşulacak bir başka konu hakkında konuştu.

FATİH ALTAYLI'DAN İMAMOĞLU VE YAVAŞ AÇIKLAMASI

Adem Metan'ın YouTube kanalına konuşan Fatih Altaylı konuşmasının başında siyaset başlıklarının dışında meslek hayatında yaşadığı ilginç anlara, spor ve futbol başlıklarına değindi. Konuşmasının devamında Adem Metan'ın sorusuna yanıt veren Altaylı İmamoğlu ve Yavaş'ın çalışmalarını ele aldı.

Adem Metan, Fatih Altaylı'ya "İstanbul'un yönetimini başarılı buluyor musunuz?" sorusunu yöneltti. Altaylı bu soruya Mansur Yavaş üzerinden bir yanıt verdi.

Fatih Altaylı konuşmasında soruya verdiği yanıtında, Mansur Yavaş'ı kendisine daha yakın bulduğunu ifade etti. Konuşmasında Yavaş için daha güvenilir ifadesini kullanan Fatih Altaylı Ekrem İmamoğlu için kendisinde o his olmadığını belirtti.

Altaylı soruya ilişkin ayrıca "Ekrem İmamoğlu'na bayıldığımı söyleyemeyeceğim. Mansur Yavaş'ı daha güvenilir, kendime daha yakın buluyorum. Ekrem İmamoğlu için bende o his yok. Ben; büyük, dev projelere karşıyım. Her projenin büyük olması gerekmez, her büyük proje insanları mutlu etmez. Ben, insanları mutlu edecek projelere inanırım ama insanlara da iyi şeyler sunmak lazım. Ne Ekrem İmamoğlu'nun ne de çevresinin böyle bir vizyona sahip olduğunu düşünmüyorum." ifadelerini kullandı.

Youtube üzerinde yayımlanan röportajda Fatih Altaylı ayrıca futbol gündemine ilişkin konuştu.
Yorumlar (0)