GÜNDEM

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Açıkladı: "Kemal Kılıçdaroğlu Hakkında Suç Duyurusunda Bulunacağız!"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, valilere ve kaymakamlara yönelik “militan” ifadesi kullandığı için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, valilere ve kaymakamlara yönelik “militan” ifadesi kullandığı için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu son günlerde valilere ve kaymakamlara yönelik CHP’lilerin “militan” yakıştırması yapmasına tepki gösterdi. CHP Genel Başkanlı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da bu ifadeleri kullanması üzerine Bakan Soylu, Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını söyledi.

KILIÇDAROĞLU’NUN MİLİTANLARINA DOKUNACAĞIZ!

Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Bakan Soylu, “PKK terör örgütünden tutuklanan belediye meclis üyeleri militan değil, Kandil’in partisinin teşkilatlarını elebaşının posterleriyle süsleyenler militan değil ama terörle, uyuşturucuyla, her türlü suçla büyük bir mücadele veren, şehirleri ve vatandaşları için kendini adayan valilerimiz ve kaymakamlarımız militan oluyor. Kılıçdaroğlu’nun derdi bellidir. Onun derdi militanlarına dokunmamızı istememesidir. Ancak herkes bilsin ki militanlarına dokunacağız.” dedi.

BİLGİSİZLİĞİNİ VE CEHALETİNİ YİNE ORTAYA KOYDU!

Eleştirilerini devam ettiren Bakan Soylu, “Bu tek parti döneminin sabıkalıları hakkında bakanlık olarak adliyeye suç duyurusunda bulunduk. Bu suç duyurularının bir suretini de militan denilerek hakarete uğrayan valilerimize gönderdik. Tarihin en başarısız bürokratı olan Kemal Kılıçdaroğlu o gönderdiğimiz suretlere genelge diyerek bilgisizliğini ce cehaletini bir defa daha ortaya koymuştur.” ifadelerini kullandı.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIZ!

Kemal Kılıçdaroğlu hakkında da İçişleri Bakanlığı olarak suç duyurusunda bulunacaklarını açıklayan Bakan Soylu, “Vali ve kaymakamlarımıza militan diyerek hakaret eder kemal Kılıçdaroğlu hakkında da suç duyurusunda bulunacağız. Sayın Kılıçdaroğlu’nun dostlarına tevsiyem tedaviye ikna edilmeleridir.” şeklinde konuştu.

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir