İstanbul Pendik'te Korkunç Cinayet! Annesi İle İlişkisi Olan Adamı Sırtından Bıçaklayıp Öldürdü!

İstanbul'un Pendik ilçesinde bugün korkunç bir cinayet gerçekleşti. Suriye uyruklu genç, annesi ile görüşmesini istemediği şahısı sırtından bıçaklayarak öldürdü. Bıçaklı saldırıya uğrayan şahıs olay yerinde can verirken cinayetin şüphelisi emniyet müdürlüğüne giderek teslim oldu.

İstanbul Pendik'te Korkunç Cinayet! Annesi İle İlişkisi Olan Adamı Sırtından Bıçaklayıp Öldürdü!
İstanbul Pendik'te bugün korkunç bir cinayet meydana geldi.

S.A. isimli şahıs ilişki yaşadığı iddia edilen Suriye uyruklu kadınla görüşmek için kadının evine gitti. Ancak kadının oğlu bu ilişkiyi kabul etmediği için arada sorunlar yaşanıyordu. Yine S.A.'yı karşısında gören Suriyeli genç öfkeye kapıldı. Evin önünde S.A. ile Suriyeli genç arasında şiddetli bir tartışma yaşandı. Bu tartışma kısa bir süre içerisinde kavgaya dönüştü. Üzerindeki bıçağı çıkaran Suriyeli genç S.A.'yı sırtından bıçakladı.

OLAY YERİNDEN KAÇTI!

Sırtından aldığı bıçak darbesi ile yere yığılan S.A. can çekişirken saldırıyı gerçekleştiren Suriyeli genç olay yerinden kaçtı. Çevredekilerin ihbarı ile olay yerine sağlık ve polis ekipleri geldiler. Sağlık ekipleri S.A.'ya müdahale etmek istedi ama saldırıya uğrayan adamın hayatını kaybettiği tespit edildi.

TESLİM OLUP CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Polis ekipleri tarafından olay yerinde geniş çaplı araştırma yapıldı. Olay sırasında evde bulunan 5 çocuk ve 4 kadının ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldüler. Bir süre sonra ise S.A.'yı öldürdüğü iddia edilen Suriyeli genç polis merkezine giderek teslim olduğu ve cinayeti itiraf etti. Olaya ilişkin adli soruşturma devam ediyor.

Emlak365.com
Yorumlar (0)