İstanbul Seçim Sonuçlarında Son Durum! Aradaki Oy Farkı Yüzde Kaç?

İstanbul seçim sonuçlarında Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım arasında son durum ne, oy farkı yüzde kaç, mazbataya kim daha yakın? Detaylar haberimizde.

İstanbul Seçim Sonuçlarında Son Durum! Aradaki Oy Farkı Yüzde Kaç?

İstanbul seçim sonuçlarında Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım arasında son durum ne, oy farkı yüzde kaç, mazbataya kim daha yakın? Detaylar haberimizde...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayları  Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım arasında ki son durum ne? Seçimler iki hafta geride kalmasına rağmen sonuçlar henüz kesinleşmedi. Herkesin gözü kulağı Yüksek Seçim Kurulundan'dan gelecek habere yöneldi. İstanbul'un genelinde toplam geçersiz oy sayısı 318 bin 222'idi. Daha sonra ise YSK 60 sandığın daha sayılmasına karar vermişti. Sandıklarda bu oylardan % 97,8'si sayıldı.İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Ekrem İmamoğlu Önde!Son güncellenen Yüksek Seçim Kurulu'nun verilere göre şuanda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Ekrem İmamoğlu önde gözüküyor.Oy Farkı Nedir, Sayılan Sandık Oranı Yüzde Kaç?İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayları'ndan Bilali Yıldırım'ın şuan toplam oyu  4 milyon 156 bin 441'dir.Adaylardan Ekrem İmamoğlu'nun taoplam oyu ise 4 milyon 170 bin 404'dir. İstanbul genelin de toplam açılıp yeniden sayılan sandık oranı %97,08, iki adat için oy farkı 13 bin 963 İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Ekrem İmamoğlu'nun Resmi whatshap İletişim Grubu'nda Paylaşılan YSK Verileri!

 

Emlak365.com


Yorumlar (0)