GÜNDEM

İstifa Ettiği İddia Edilen AK Partili Nevşehir Belediye Başkanı Açıklama Yaptı!

İstifa ettiğine dair iddialar gündeme gelen Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı açıklama yaptı. Özellikle sosyal medyada ve bazı internet sitelerinde yer alan istifa iddialarına Başkan Rasim Arı açıklık getirdi.

İstifa ettiğine dair iddialar gündeme gelen Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı açıklama yaptı. Özellikle sosyal medyada ve bazı internet sitelerinde yer alan istifa iddialarına Başkan Rasim Arı açıklık getirdi.

Son günlerde sosyal medyada ve bazı internet sitelerinde Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın AK Parti’den istifa ettiğine yönelik iddialar gündeme gelmişti. Bu iddiaların yüksek sesle dillendirilmesi üzerine Başkan Rasim Arı bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RASİM ARI İSTİFA İDDİALARI ÜZERİNE AÇIKLAMA YAPTI!

Yazılı bir açıklama yapan Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, “Partim ve benim haricimde yapılan açıklamalara itibar edilmemesini rica ediyorum. İlk gençlik yıllarımdan beri bu davanın neferiyim. Her seviyede Ak Parti’de hizmet verdim. Beklentim olmamasına rağmen bu kutlu davanın Nevşehir’de hizmetkarı olma imkanına eriştim. Önce Rabbim’in sonra ise Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle bu şehre hizmet etme fırsatı elde ettim.” dedi.

Görevde bulunduğu 21 aydır canla başla çalıştığını söyleyen Rasim Arı, “20 yıllık süreçte Sayın Cumhurbaşkanımız sadece Türkiye’de değil tüm dünyada haksızlığa, hukuksuzluğa karşı dik bir duruş sergilemiştir. Sayın Cumurbaşkanımızın bu felsefesinden ilham alan partimiz hiçbir zaman yolsuzluğu ve hırsızlığı örten bir tutum ortaya koymamış aksine kimsenin gözünün yaşına bakmamıştır.” ifadelerini kullandı.

GENEL MERKEZ GÖRÜŞMESİNE DAİR İDDİALAR DOĞRU DEĞİL!

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı için devam eden kongre süreciyle alakalı olarak AK Parti Genel Merkezi’ne gittiğini söyleyen Rasim Arı, “Genel merkez’de tarafıma devam eden adli ve idari süreçle alakalı olarak herhangi bir telkinde bulunulmamıştır. Bu Genel merkez görüşmesinin ardından iddia edildiği gibi hiç kimseyle bu süreçle alakalı görüşmem olmamıştır. İstifa iddiaları da asılsızdır.” şeklinde konuştu.

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir