Kardeşler Arasında Çöp Atma Kavgası! Abisi Kardeşini 11 Yerinden Bıçaklayarak Öldürdü

Apartmanda yaşanan çöp atma kavgasında kan aktı.

Kardeşler Arasında Çöp Atma Kavgası! Abisi Kardeşini 11 Yerinden Bıçaklayarak Öldürdü
Apartmanda yaşanan çöp atma kavgasında kan aktı. Anne ve babasının evde olmadığı sırada iki kardeş arasında çöp atma tartışması yaşandı. Tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü.

Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı olan Mürsel Uluç Mahallesi'nde bulunan apartmanda yaşanan kavgada Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İslam Bilimleri Fakültesi öğrencisi M.K. iddialara göre çöp atma nedeni ile başlayan kavgada 16 yaşındaki lise öğrencisi kardeşini tam 11 yerinden bıçaklayarak öldürdü.

LİSE ÖĞRENCİSİ KARDEŞİNİ TAM 11 YERİNDEN BIÇAKLAYARAK ÖLDÜRDÜ! 

Ankara'da yaşanan aile faciası bir kere daha gündemi sarstı. Son dönemde sık sık yaşanan aile içi şiddet olaylarına bir yenisi daha eklendi. Bu sefer iki kardeş arasında çöp atma tartışması nedeni ile yaşanan kavga büyüdü. Dün akşam saat 20:00 sularında yaşanan kavgada abisi kardeşinden çöpü atmasını istedi. Kardeşinin çöpü atmaması üzerine iki kardeş arasında tartışma yaşanmaya başlandı.

Yaşanan tartışma kısa sürede kavgaya dönüşürken Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İslam Bilimleri Fakültesi öğrencisi M.K. mutfaktan aldığı bıçak ile lise öğrencisi olan kardeşini tam 11 yerinden bıçakladı. Kardeşinin yere yığılması üzerine panik olan ağabeyi hemen polisi aradı.

Telefon üzerine olay yerine gelen polis ekipleri M.K. yı üzeri kanlar içerisinde bulurken K.K. ise yerde kanlar içerisinde yatarken buldu. Yapılan ilk kontrollerde K.K.'nın göğüs bölgesinden aldığı bıçak darbeleri sonrasında olay yerinde hayatını kaybettiği belirlenirken otopsi için adli tıp kurumuna kaldırıldı.OLAYI HABER ALAN ANNE VE BABA BÜYÜK ŞOK YAŞADI! 

Çocukların anne ve babasının olay sırasında evlerinde olmadığı ve misafirlikte oldukları öğrenilirken ailenin büyük şok yaşadığı öğrenildi. Polise haber veren ağabey olay yerinde göz altına alınırken olay hakkında soruşturma başlatıldı. Anne ve babanın uzun süre olayın şokunu yaşadığı ve büyük üzüntü yaşadıkları belirtiliyor.
Yorumlar (0)