GÜNDEM

Kocaeli'de Geri Dönüşüm Tesisinde Korkutan Patlama!

Kocaeli'de Güzeller Organize Sanayi Bölgesi ile Gebze Organize Sanayi Bölgesi arasında bulunan MGD Marmara Geri Dönüşüm'de patlama meydana geldiği bildirildi.

Kocaeli'de Güzeller Organize Sanayi Bölgesi ile Gebze Organize Sanayi Bölgesi arasında bulunan MGD Marmara Geri Dönüşüm'de patlama meydana geldiği bildirildi.

Kocaeli’de faaliyet gösteren MGD Marmara Geri Dönüşüm’de patlama gerçekleştiği belirtildi.

MARMARA GERİ DÖNÜŞÜM’DE PATLAMA

Kocaeli büyük bir patlama ile sarsıldı. Bugün Güzeller Organize Sanayi Bölgesi ile Gebze Organize Sanayi Bölgesi arasında bulunan MGD Marmara Geri Dönüşüm’de patlama gerçekleşti. Kocaeli yerel basınının verdiği bilgilere göre patlamanın ardından Marmara Geri Dönüşüm’ün binasından yoğun şekilde havaya dumanlar yükseldi.

İTFAİYE EKİPLERİ MÜDAHALE EDİYOR

Henüz sebebi belirlenemeyen patlamanın hemen ardından bölgeye itfaiye ekipleri gönderildi. Çıkan yoğun dumanların büyük bir yangına sebebiyet vermemesi için büyük bir çaba gösteriliyor. İtfaiye ekipleri olaya müdahale ederken emniyet kuvvetleri de çevrede güvenlik önlemleri aldılar.

Patlama sonucunda meydana gelen zarara dair henüz bir bilgi paylaşılmazken can kaybı olup olmadığı da biliniyor. Ancak tedbiren çevre hastanelerden patlamanın olduğu bölgeye ambulanslar da sevk edildi.

Şu anda patlama sonucunda oluşan dumanın ortadan kaldırılması için çalışma yapılıyor. Olası bir yanıgı önlemek için itfaiye ekipleri olayı kontrol altına almaya çalışıyorlar.

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir